Yurt Dışında Olan PC'yi Türkiye'ye Getirme

muratbasaran

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Türkiye'den laptop almıştık. Bu laptopu kardeşim yurt dışında çalıştığı için yanında götürdü. Şimdi ise kargoyla Türkiye'ye yani bana geri yollayacak. Acaba Türkiye'de gümrükten geçerken ek vergi isterler mi? İsterlerse ne gibi bir yol izlemem gerekir? Faturası vardı ancak kaybettim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Cihazın yanına faturanın bir çıktısını koymak işe yarar herhalde. Fatura örneğini satın aldığınız yerden istersen verirler.

Arkadaşlar merhaba. Türkiye'den laptop almıştık. Bu laptopu kardeşim yurt dışında çalıştığı için yanında götürdü. Şimdi ise kargoyla Türkiye'ye yani bana geri yollayacak. Acaba Türkiye'de gümrükten geçerken ek vergi isterler mi? İsterlerse ne gibi bir yol izlemem gerekir? Faturası vardı ancak kaybettim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Vergi alınır yüksek ihtimalle.

Arkadaşlar bilgisayarın faturasını Vatan Bilgisayardan tekrardan çıkarttım. Kardeşime yolladım kutunun üzerine yapıştıracak. Hiç değilse gümrükten geçerken görevliler görsün. Vergi alınıp alınmadığını bilgisayar elime ulaşınca sonucu buraya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı