Yurt dışından 1080 Ti almak mantıklı mı?

Soruma cevap versene ileri zekalı. 3060 Ti 3400 TL’ye mi satılacak?

İleri zekalı arkadaşım işini görmedikten sonra 3400 TL'ye 1080 Ti alsa ne olacak? 14 nm sahip bir teknolojiden bahsediyoruz, belki PSU bile değiştirmek zorunda kalacak. Sen mi ödeyeceksin adamın elektrik faturasını?

T.

Türkiye'ye gelmeden önce uçakta paketini açsın yoksa el koyabilirler yüzde 1 denk gelebilir.

1 Tane getırebılır sıkıntı olmaz kapalı kutuyla.
3500 bandında 3000 serısınden bır kartı alabılecegınızı pek zanettmıyorum. Ekleyecek ekstra bütçenız varsa 3000 serısıne yükseltın derım, yoksa bu fıyata 1080 Ti harıka bır seçım olacaktır.

Son düzenleme:
3500 lira 1080 Ti için çok iyi, o fiyata 2060S bile zar zor alınıyor ki 1080 Ti 2070S performansı veriyor. Ben olsam alırdım zaten kart sıfır bu da bir artı.

Arkadaşın bütcesini bilmiyorum fakat verebiliyorsa 600 lira daha fazlasını verip en azından DLSS ve RTX'den mahrum kalmamasını öneririm. Max 215 W olması uzun vadede tasarrufta sağlayacaktır. Oyunlarda FPS bakımından 2070S bir tık onde ama ben render yapacağım falan dersen 1080 Ti daha iyi. Ben zaten fiyatına kötü demiyorum ama 2 tane kalmasıda biraz şüphe uyandırıcı. İade edilmiş, Coil Whine veya kronik sorunu olan bir kart olabilir dikkat etmek lazım.

yurt dışından(aliexpressten) aldığımızda gümrük vergisi ne kadar ödeniyor.bilginiz var mı.be geforce gtx1650 almayı düşünüyorum ama.gümrükte ne kadar istiyolar bilmiyorum.sonra bin tl fiyat çıkarmasınlar🙄

Geri
Yukarı