Yurt dışından alınan iPhone 14 Pro Max ile Teknosa'daki farklı

Sadece Japonya için üretilen modellerde deklanşör sesi kapanmıyormuş
Bunun sebebinin yüksek ihtimalle inanılmaz yaygın olan toplu taşıma tacizleri olması çok üzücü ya. Japonya'nın ciddi bir cinsiyetçilik ve baskılanmış cinsellik sorunu var.

Telefonunuzun Seri numarasını kontrol ettiniz mi Apple üzerinden?

Yetkili servise götürmeden %100 Orijinal olduğundan emin olunabilir mi bilmiyorum açıkçası ama seri numarasını kontrol etmekte fayda var.

Zaten söylendiği gibi ekran koruyucu kaynaklı olması çok olası.

Bunun sebebinin yüksek ihtimalle inanılmaz yaygın olan toplu taşıma tacizleri olması çok üzücü ya. Japonya'nın ciddi bir cinsiyetçilik ve baskılanmış cinsellik sorunu var.

Telefonunuzun Seri numarasını kontrol ettiniz mi Apple üzerinden?

Yetkili servise götürmeden %100 Orijinal olduğundan emin olunabilir mi bilmiyorum açıkçası ama seri numarasını kontrol etmekte fayda var.

Zaten söylendiği gibi ekran koruyucu kaynaklı olması çok olası.
Evet evet seri numarasında problem yok imei kaydınıda yaptım. Muhtemelen ekran koruyucu camdır diye düşünüyorum bende.

Ne demek istediniz anlayamadım? Tam ekran alıp kesme diye bir imkanımız var onu mu söylüyorsunuz?
Hayır makineye büyük kalıp atıyorsun, telefon modeli işaretliyorsun lazerle ona uygun şekilde kalıbı kesiyor. Keserken kamera bölümünü de kesiyor otomatik olarak, açık bırakıyor. Nano kaplama yaz YouTube ‘a.

Hayır makineye büyük kalıp atıyorsun, telefon modeli işaretliyorsun lazerle ona uygun şekilde kalıbı kesiyor. Keserken kamera bölümünü de kesiyor otomatik olarak, açık bırakıyor. Nano kaplama yaz YouTube ‘a.
Sanki çok sağlam değil gibi onlar. Bende bu panzer glass tarzı bi cam takılı çizilme vs hiç bir şey olmuyor eski telefonda da nano takılıdı hep çiziliyordu çok leke tutuyordu vs .

Merhaba, bende j/a model numaralı 14 Pro Max var ancak benim bildirim panelimde kasma mevcut çok araştırdım böyle bir sorun yaşayan görmedim. Bu neden kaynaklı olabilir cihazın henüz 2. ayı dolmadı bende.

Japonya'dan iPhone almayı düşünüyordum ama Almanya mı daha mantıklı Japonya mı bu durumda ikilemde kaldım yazılarınız üzerine. 10 bin liralık bir fark var Apple sayfalarına baktığımda. Yardımcı olabilir misiniz lütfen? Japonya'dan alınanlar başka ülkelerde kullanılmasın diye SIM kilitli oluyor diye yazılar da gördüm ama bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Bende de TR cihazı 12 mini var. Önceki 6sin ekranına göre mini modelinde beyazlar daha sarı tonlu gözüküyor. Bunu araştırdığımda Apple markasının birkaç ekran firmasıyla çalıştığını ve bundan kaynaklandığını öğrendim. Herhangi bir hata veya kusur değil yani hocam. Kamera konusunu ilk defa duydum ona bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı