Yurt dışından getirilen telefonu pasaportsuz nasıl kullanabilirim?

RustinCohle

Femtopat
Daha fazla  
Annem yurt dışından telefon getirecek. Benim pasaportum yok. Annemin pasaportu üzerine kaydettireceğiz. Bu telefonu ancak pasaport sahibinin üzerine olan bir hat ile kullanabiliyormuşum. Benim üzerime olan hattı annemin üzerine taşıdıktan sonra telefonu kaydedersek ben bu telefonu kullanabilir miyim?

Tam da dediğin gibi olur. Hattı annenin üstüne geçir ve annen eğer ülkeden çıkıp girdiyse onun üzerine kaydettir. 3 yıl böyle kullanırsın.

Hocam 1 hafta sonra Hac'dan gelecek. Kendi hattımı onun üzerine taşıyıp IMEI kaydını yapacağız. Umarım bir sorun olmaz.

Bu konuda bir sorum var. Kendi adıma kaydettiğim bir telefon var. Şimdi bu telefonu yine kendi adıma olan başka bir hatta doğrudan kullanabilir miyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu konuda bir sorum var. Kendi adıma kaydettiğim bir telefon var. Şimdi bu telefonu yine kendi adıma olan başka bir hatta doğrudan kullanabilir miyim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Evet hocam kullanabiliyorsunuz. Telefon kimin üzerine kayıtlıysa o kişinin açtırdığı hatlarda kullanabiliyormuşsunuz. Hattın sizin üzerinize olması lazım.

Geri
Yukarı