Yurt dışından iPhone 14 Pro alınır mı?

Kesinlikle alınır, hiç TR'den alsam mı falan diye düşünme bile derim. IP15 beklemeye de gerek var mı bilmiyorum zaten 14 Pro alıyorsun 14 değil yani 14 Pro ile 15 arasında 15i daha cazip kılacak çok bir şey ekleyeceklerini sanmıyorum. Şu an da 13 Pro 14'ten iyi mesela.

15 de 60Hz ekranla gelecek. 14'e göre ana kamerada 48MP ve dinamik ada gibi farklar olacak.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. İmei kayıt ücreti 20k olmuş güzel ülkemizde hahaha. Sizce şimdi ne yapılır? Ben Eylül'de gidip Şubat'da döneceğim. Ve yaklaşık 700 euroluk bir kayıt ücreti ödemek zorunda olacağım, ocakta yine zam yapmazlarsa. Geri geldiğimde bana ödenecek olan hibe 450 euro. Yani cebimden 250 euro çıkacak kayıt için. Sizce hala mantıklı olur mu?

@Unspecified Person @Erenk1905 @SualpSener

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. IMEI kayıt ücreti 20k olmuş güzel ülkemizde hahaha. Sizce şimdi ne yapılır? Ben eylül'de gidip şubat'da döneceğim. Ve yaklaşık 700 euroluk bir kayıt ücreti ödemek zorunda olacağım, ocakta yine zam yapmazlarsa. Geri geldiğimde bana ödenecek olan hibe 450 euro. Yani cebimden 250 euro çıkacak kayıt için. Sizce hala mantıklı olur mu?

Yurt dışı 14 Pro yerine S23 ya da S23 Plus 256 GB al geç. İllaki iPhone istiyorsan Apple garantili ikinci el 12 Pro Max al.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. İmei kayıt ücreti 20k olmuş güzel ülkemizde hahaha. Sizce şimdi ne yapılır? Ben Eylül'de gidip Şubat'da döneceğim. Ve yaklaşık 700 euroluk bir kayıt ücreti ödemek zorunda olacağım, ocakta yine zam yapmazlarsa. Geri geldiğimde bana ödenecek olan hibe 450 euro. Yani cebimden 250 euro çıkacak kayıt için. Sizce hala mantıklı olur mu?

Bu saatten sonra yurtdışı mal alınmaz. Gidip S23 gibi bir cihaz al paran cebinde kalsın. iPhone alcaksan yurtiçi bak gerekirse 2.el al.

Bu saatten sonra yurtdışı mal alınmaz. Gidip S23 gibi bir cihaz al paran cebinde kalsın. iPhone alcaksan yurtiçi bak gerekirse 2.el al.
Ben artık şaşırmaktan vazgeçtim cidden. Bir telefonu kullanmak için ben neden 700 euro ödüyorum böyle saçmalık mı olur. Erasmus'u kazanmışım hazır oara biriktirmişim bir iphone alıyım diyordum, hevesim kursağımda kaldı resmen. Şaka gibi ülkeyiz şaka!

Yurt dışı 14 Pro yerine S23 ya da S23 Plus 256 GB al geç. İllaki iPhone istiyorsan Apple garantili ikinci el 12 Pro Max al.
Telefona vereceğim parayla gezip tozarım daha iyi herhalde vazgeçtim almaktan. 20k kayıt oarası da cebimde kalır. Şu anda Samsung A52 var yetiyor gibi. Artık bozulana kadar bunu kullanırım.

Bir telefon için girdiğimiz uğraşlara bak şaka gibi. 😀 Neyse fazla yazmayayım şimdi. Yurt dışı cihaz piyasası resmen öldü bugünden sonra. Bu kadar uğraşıp bir de garanti konusunda rahat olmayacaksın boşver gitsin. İphone istiyorsan ikinci el bakmaya çalış. Sıfır S23 de güzel olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı