Yurt dışından kapalı kutu telefon getirmek sorun yaratır mı?

Mr.Jeff

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, yakında bir yakınım Amerika'dan bana telefon getirecek. Kapalı kutu getirmesinde bir sorun olur mu? Ayrıca getirdiği telefonu kaydettirmeyi planlamıyorum 4 ay içerisinde kendim de yurt dışına çıkacağımdan. Valiz içerisinde kapalı kutu getirmesi bir sıkıntı yaratır mı? Bazı arkadaşlar valizleri kontrol ediyorlar vs. dedi. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, yakında bir yakınım Amerika'dan bana telefon getirecek. Kapalı kutu getirmesinde bir sorun olur mu? Ayrıca getirdiği telefonu kaydettirmeyi planlamıyorum 4 ay içerisinde kendim de yurt dışına çıkacağımdan. Valiz içerisinde kapalı kutu getirmesi bir sıkıntı yaratır mı? Bazı arkadaşlar valizleri kontrol ediyorlar vs. dedi. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

1 tane kapalı kutu ise getirebilir ben daha yeni getirdim Paris'ten fakat kutuyu açıp sıfır olarak getirdim yani kutu sorun yaratabilir dediler bu arada evet kontrol ediyorlar telefonları vs.

Bir şey demezler 3'ten fazlaysa diyebilirler kutusunu açıp getirmesi daha iyi olur.

Peki arkadaşlar kontrol yapılır ve kutulu telefonu bulurlarsa ne yapabilirler? Yakınım daha önce hiç telefon getirmedi ilk kez benim için getirecek.
şimdi şöyle yakınınızın cebinde bi telefon olucak o kendi telefonu yanında bir telefon daha olabilir sadece toplam max 2 telefon yani diğer telefonu bulurlarsa sorun olmaz fakat 3 veya daha fazla olursa orda sıkıntı çıkar

Yeni konular

Geri
Yukarı