Yurt Dışından Konsol Getirtebilir miyiz?

~Astro~

Decapat
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Xbox Series X/S fiyatları açıklandı. PS5'te 499$ Xbox Series X'de bu yüzden PlayStation 5'in fiyatı 9300₺ olacaktır. Dijital olanı ise tahmini 7500₺ falan olur. Ve arkadaşlar harbiden mantıklı düşünelim. Sizce bir "oyun" makinesine 9300₺ verilir mi? Ya da şöyle soralım; Bir "oyun" a 600-700₺ para verilir mi? Bence verilmez. Bu yüzden size soruyorum. Yurt dışından (örneğin: İsviçre) konsol getirtmek mümkün mü veya mümkünse ne gibi şartları var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gümrükten en fazla 1 tane elektronik cihaz geçiyor diye biliyorum. Bulgaristan'a gidip konsolu alıp gelsen daha ucuz bile olabilir.

Bunu buldum. En fazla 1 adet kutulu/kutusuz farketmez vergisiz şekilde en fazla 1 adet getirebiliyormuşuz.

Ben zamanında hem PC hem de PS3 alıp geldim bir şey olmaz ama vize ve uçak bilet fiyatlarını da düşünmek lazım.
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Xbox Series X/s fiyatları açıklandı. PS5'te 499$ Xbox Series X'de bu yüzden PlayStation 5'in fiyatı 9300₺ olacaktır. Dijital olanı ise tahmini 7500₺ falan olur. Ve arkadaşlar harbiden mantıklı düşünelim. Sizce bir "oyun" makinesine 9300₺ verilir mi? Ya da şöyle soralım; bir "oyun" a 600-700₺ para verilir mi? Bence verilmez. Bu yüzden size soruyorum. Yurt dışından (örneğin: İsviçre) konsol getirtmek mümkün mü veya mümkünse ne gibi şartları var?

Eğer kargo ile sana gönderilecek ise gümrüğe takılır bir dünya vergi ödersin.

Bu konuyu da buldum. Burda daha net şekilde anlatılmış. Bu konuya yazmamıza gerek kalmadı. İyi geceler, esenlikler dilerim efenim.

Yeni konular

Geri
Yukarı