Yurt dışından PlayStation 5 alınırsa gümrüğe takılır mı?

Hocam geçenlerde yurt dışı alışverişinde arkadaş uygulaması gibi bir sistem vardı hatta videosunu çekmişti biri galiba videoyundu.

Hocam geçenlerde yurt dışı alışverişinde arkadaş uygulaması gibi bir sistem vardı hatta videosunu çekmişti biri galiba videoyundu.

Pardon hocam videoyun değilmiş linki koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konsoların ek bir vergisi vardı sanırım gümrükte onu talep edebilirler.

Kargo sistemiyle gümrüğe takılmama gibi bir lüksü yok hocam. Oradan gidip kendiniz getirebilirsiniz veya bir tanıdığınız getirebilir.

Şurada fiyat bilgisi 2022 diyor ama amerikadan playstation getirmekle ilgili detaylar var diğer ülkelerde aynıdır sanırım.

Pardon hocam videoyun değilmiş linki koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dolandırılmak gibi birşey söz konusumu? Yoksa bu harika bir olay da.

Hocam şimdi bir baktım da yeni fark ettim sen ürün bana ulaştı diyene kadar para adama gitmiyormuş. Ben daha sonra bakarım bu olaya çünkü PS5 almak istiyorum ama aşırı pahalı olduğu için alamıyorum. Bu sistemi deneyebilirim belki.

Biraz acele et araştırmak için çünkü malum AliExpress de de eskiden vergi yoktu sağ olsun ona da geldi.

Geri
Yukarı