Yurtiçi Kargo varış noktası yanlış adres gözüküyor

Arda454

Decapat
Daha fazla  
Wraith e-Sports'dan mouse almıştım. Adresimde bir yanlışlık yok. İl ve ilçeyi sorunsuz yazdım. Ama baktığımda varış yeri yanlış, İzmir/Bayraklı gözüküyor. Ne yapmam gerekli?

1707755690835.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmir'de yaşıyorsanız, kargo önce İzmir'deki başka bir ilçedeki dağıtım yerine, ardından bulunduğunuz ilçedeki kargo şubesine gelecek olabilir. Ankara'dayım, benim de Yurtiçi Kargo'daki bir kargom önce Ankara'nın Çankaya ilçesine varacak gözüküyordu. Oraya vardıktan sonra varış yeri bulunduğum ilçe olarak değişti ve buradaki kargo şubesine geldi. Ardından kargomu evime teslim ettiler. Muhtemelen sizinki de öyle olacaktır.

İzmir'de yaşıyorsanız, kargo önce İzmir'deki başka bir ilçedeki dağıtım yerine, ardından bulunduğunuz ilçedeki kargo şubesine gelecek olabilir. Ankara'dayım, benim de Yurtiçi Kargo'daki bir kargom önce Ankara'nın Çankaya ilçesine varacak gözüküyordu. Oraya vardıktan sonra varış yeri bulunduğum ilçe olarak değişti ve buradaki kargo şubesine geldi. Ardından kargomu evime teslim ettiler. Muhtemelen sizinki de öyle olacaktır.
İzmirde yaşamıyorum.Samsunda yaşıyorum.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri?
Az önce aradım ama musterı hızmetlerıne baglanamadım sadece işte rakam tuşlattırdı bilgi aldım.Aldıgım bılgıde burda yazanlar baska hıc bır sey değil.

İzmir'de yaşamıyorum. Samsun'da yaşıyorum.
Gündüz vakti müşteri hizmetlerini aramayı deneyin. Hatta o kargo takip sayfasında varış noktasının telefon numarası da bulunuyor olması lazım. Gündüz orayı da arayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı