Yurtiçi Kargo'dan gelen hasarlı kargo

harunctn43

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gün önce link'te bulunan konuyu açmıştım. RAM değişimi yapılarak kasa tarafıma itopya.com tarafından kargolandı. Ben bilgisayarı servise gitmesi için kargoya verirken bana ilk sipariş ettiğimde nasıl geldiyse o şekilde kargoladım ve sağlam şekilde gönderdim. Bana İtopya'dan geri dönüşü görsellerdeki gibi olmuştur. Ne yapabilirim? Nerelere başvurabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

Not: Son görselde bana zorla imzalattırdıkları imzalamadığım taktirde kargoyu kabul etmeyeceklerini beyan ettikleri evrakta bulunmaktadır.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-10-11 at 19.02.00.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-11 at 19.02.00.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 78
  • WhatsApp Image 2023-10-11 at 19.02.02.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-11 at 19.02.02.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 75
  • WhatsApp Image 2023-10-11 at 19.19.32.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-11 at 19.19.32.jpeg
    198,4 KB · Görüntüleme: 83
Arkadaşlar birkaç gün önce link'te bulunan konuyu açmıştım. RAM değişimi yapılarak kasa tarafıma itopya.com tarafından kargolandı. Ben bilgisayarı servise gitmesi için kargoya verirken bana ilk sipariş ettiğimde nasıl geldiyse o şekilde kargoladım ve sağlam şekilde gönderdim. Bana İtopya'dan geri dönüşü görsellerdeki gibi olmuştur. Ne yapabilirim? Nerelere başvurabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

Not: Son görselde bana zorla imzalattırdıkları imzalamadığım taktirde kargoyu kabul etmeyeceklerini beyan ettikleri evrakta bulunmaktadır.

Kargonun sigortası vb. olması lazım. İtopya ile görüşün.

nasıl almadım kanka ya birebir bana nasıl geldiyse o şekilde kargoladım ne eksik ne fazla dikkat ettim bilerek zaten o evrakı imzalamassam kargoyu teslim almayacaklarını da söylediler

Şöyle düşünüyorum ben ilk sipariş verdiğimde teslim alırken sağlam garantiye gönderirken sağlam garantiden dönüşte hasarlı sonuçta gönderici ben olmuyorum İtopya oluyor zaten ben anlamıştım birşeylerin ters gittiğini çünkü ben iki kutu şeklinde ekran kartı ayrı kasa ayrı gönderdim bana ekran kartının olduğu kutu bir gün önceden ulaştı kasayı göndermediler sonraki gün geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı