Yuukrp neden bu kadar çok gereksiz yere popüler oldu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başlangıçla ilgili bir şey diyemiyorum bizzat kontrol etmedim ama virüs olarak algılayan antivirüslerin çoğu saçma sapan antivirüsler.

4.18 dakikaya ithafen;
İnsanların çoğu özellikle yaşı küçük olanların Java'yı nasıl kuracağını bilmemesinden dolayı kendi sitelerinden daha hızlı bir şekilde kurmaları doğru olur. Zaten orijinal Java ve indirdikleri Java'ların değerleri aynı yani hiçbir değişiklik yok.

4.50 dakikaya ithafen;
Bir insan bu kadar cahil olamaz, CPU ve GPU verisini alıyor ki F1 F3 tuşuna basınca sol üstte yazıyor değil mi? Bu orijinal Minecraft'ta da var.

6.40 dakikaya ithafen;
Tlxauncher baktı yukkrp abimiz video atmış hemen güncellemişler Java'yı indirdikleri yeri :D. Zaten hash değerleri kontrol edildi kendi sitelerinden indirilen Java'da da bir sıkıntı yok. Ayrıca bunu yeni güncellemelerinin sebepleri insanlardan virüs algısını silmek.

6.55 dakikaya ithafen;
Saçma sapan insanlar gelip sana telif atacağız diye söylemde bulunmuş sende bunları videoya bile koymuşsun.

7.20 dakikaya ithafen;
Sadece yabancı kaynaklardaki şeyi söyleyip geçmişsin dostum, kendin araştırdığın hiçbir şey yok. Bu arada txlauncher de kullanmıyorum, fanboy değilim.

Yanlışlarım varsa düzeltin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlamadığım madem virüs var amacı neymiş bu virüsün? Hani güvenli damgası verip tüm insanların bilgisayarlarına yerleştikten sonra hepsini ele mi geçirecekler ne yapacaklar?

Benim anlamadığım madem virüs var amacı neymiş bu virüsün? Hani güvenli damgası verip tüm insanların bilgisayarlarına yerleştikten sonra hepsini ele mi geçirecekler ne yapacaklar?

Bilgisayarlari ele geçirip yapay zekayla bir ordu oluşturup Türkiye'yi yıkacaklar Rusya'nın oyunları bunlar inanmayın 😀

Oyun kodlarını virustotal'de taratınca virüs çıkıyor zaten bende bu yüzden merak etmiştim. Bunu önceden bende test etmiştim. Bir test edelim tekrardan.
VT sonuçları fasa fiso anlamalısınız artık. O virüslü çıkaran antivirüsler genelde çoğu şeye virüslü diyen ve False-Possitive sonuç çıkaran antivirüsler. O VT sonuçlarına bakarak anlayamazsın. Aynı hatayı @Linux Kaymak hocamız bir rehberinde yapmıştı adam anladı doğruyu yanlışı. Siz hala anlamıyorsunuz. Bence anlarsınız ama anlamak istemiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı