Yuukrp'un Technopat'ı Rezil Etmeye Çalışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1674659742545.png

Tilançhır tatlıdır, Yuukrp ise Şili pepper gibi acıdır.

Bana daha çok bir grup Technopat üyesi ile Yuukrp arasındaki kavga gibi geldi. Ben üzerime alınmadım, sanmıyorum Recep Baltaş da alınsın.

Hem koskoca teknoloji forumunu nasıl rezil edebilir ki burada her konu konuşuluyor, Minecraft forumu olsa eyvallah. Siz TL*uncher olayını takıntı haline getirmişsiniz biraz da. Kim ne yaparsa yapsın virüs varmış yokmuş neydi yani, yoksa kullanın gitsin işte. Korsan oyunlar da virüslü diyorlar ama 10 tane konu açıp sayfalarca tartışmıyorum.
İnsanların gözünde berbat bir yer gibi gösteriyor.

Şuna prim vermeyi bıraksak mı? Minecraft forumlarına biraz baktım da, orada bile bu kadar popüler bir olay değil.

Arkadaş, kodları gösteriyor ama virüs olduğuna dair hiçbir şey yok kodlarda. "dxdiag"dan aldığı verilerde de bir şey yok. Her oyun o verileri alıyor zaten. Yok Java'yı orijinal sitesinden indirmiyormuş falan. Yeterli şeyler değil.

Launcher'da virüs yoktur diyemiyorum ama gösterdiği şeyler kanıt olmaktan çok uzak. Tüm kodları inceleyip somut bir şey bulmak lazım.

@342524 Görmüyor musun adamı. Bizden daha bilgili gibi davranıp Yuukrp'ı savunan kişiye bak. Bir de özlü söz söyleyip müsait yeri kalkan kişiler gibi davranıyor. Adamın ismini gördün bu adam hayırsız.

İnsanların gözünde berbat bir yer gösteriyor.

Son videosunu tamamen izlemedim biraz kesit kesit geçtim gördüğüm birkaç ekran görüntüsü, bir de "forumlarda" lafı oldu. Technopat adı geçiyor mu bilmiyorum, kaçırmış olabilirim.

Objektif bakıyorum virüs vardır yoktur kullanmadım, bilmiyorum ama siz yok diyorsanız eyvallah. 20 yıllık korsancıyım hoş ben de "korsan virüstür" diyenlere karşı sayısız argüman sundum. Tavsiyem şu mevzuyu takıntı haline getirmeyin, yahu ekran görüntülerine baktım DA forumu da var oraya giriyorum toplasan 3-5 konu onda da birkaç mesaj yazılmış sallayan bile yok.

40 sayfalık konu var yukarıda içerisi sohbet alanı olmuş 200 mesajlı adamlar "bizi banladı ekw.ddddd" yazıyor. O virüs diyorsa ona inanan inansın, buraya gelip konu açanlara virüs olmadığına dair açıklamanızı yapın yeterli. Siz uzattıkça o daha çok prim yapıyor biliyorsunuz değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı