Z kuşağı neden kötüleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben şu an Agnostik olsaydım "Buna bilinmez diyecek ne var ki?" diyerek araştırmıyorsun diye, saygı duymayacak mısınız? Saygı duyacağım diyorsanız, Müslümanlığa karşı neden bu kadar kin besliyorsunuz?

Ben şu an agnostik olsaydım "buna bilinmez diyecek ne var ki?" Diyerek araştırmıyorsun diye, saygı duymayacak mısınız? Saygı duyacağım diyorsanız, müslümanlığa karşı neden bu kadar kin besliyorsunuz?

Hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor müslümanlık ve müslümanlar sorgulamaktan acizler.

Yav bir bitin artık. Bıktırdınız din masallarıyla kandırılıyorsunuz, ülke berbat hale geldi bu din yüzünden, hayatımız mahvoldu. Suriyeliler ülkeye doldu, din din diye diye yediler ülkeyi. Siz saygıyı hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Genç kesim dincilerden nefret ediyor. Hayatımızı geleceğimizi çaldınız hala üste çıkıyorsunuz.
Kanka sen iyi misin? Her Müslüman kişi malum partiyi destekliyor mu sanıyorsun? Merak etme bu kişilerin ülkeyi din din diyerek soyduğunu görmek için ateist olmaya gerek yok. Her Müslüman imanlı temiz kişiyi malum partili yapmayın. 'Hağla üste çıkıyosun' diyor bir de. Üste çıkmaya çalışan sensin. Ben dilencilere ve suriyelilere bayılıyorum bir de zaten. Bİr zeki sensin. Adam konuyu nereye getirdi ya, her Müslüman, Suriyeli'lere bayılıyor. Masallar diyarıymış, 'Hawli' seni.

Kanka sen iyi misin? Her Müslüman kişi malum partiyi destekliyor mu sanıyorsun? Merak etme bu kişilerin ülkeyi din din diyerek soyduğunu görmek için ateist olmaya gerek yok. Her Müslüman imanlı temiz kişiyi malum partili yapmayın. 'Hağla üste çıkıyosun' diyor bir de. Üste çıkmaya çalışan sensin. Ben dilencilere ve suriyelilere bayılıyorum bir de zaten. Bİr zeki sensin. Adam konuyu nereye getirdi ya, her Müslüman, Suriyeli'lere bayılıyor. Masallar diyarıymış, 'Hawli' seni.
Aynı fikirdeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı