Zalman Z3 kasa

Slı engelini'de şöyle açıklayalım. Benim attığım resimdeki gibi taktığınızda boşluğa denk geliyor ve 2 kart içinde 36 cm yer kalıyor ama 3. kartı takmak istersen 24-25 cm kalıyor buda biraz sorun oluyor ama buda bu kasadan beklenmemesi gereken bir durum. 3 way slı yapacak adamda bu kasayı almaz.

Sen bu fiyatta sıvı soğutma'da sorun çıkartmayan daha iyi bir kasa göster o zaman. Burada sorun çıkartmadan takılacak yer önde disk bölümünün üstünde bulunan fanın olduğu yerdir. Takmak mümkün ama biraz uğraşırsın. Birde sadece tek fan olanı takabilirsin.

Bu arada arka eksoz fanın oraya'da ince olanlar takılabilir.

Slı yaptığında arkadaki slotlar'ın takıldığı yerlerin taşıma gücü bir soru işareti. Onun içinde ekran kartı desteği koyulmuş. Yani bu eksikte ortadan kaldırılmış.

@CriminalLeo Arkadaşlar zaten F/P ürünü demiş. F/P sistemi dizecek bir arkadaş SLI yapma olasığı yok denmez fakat çok az kaldı ki SLI 3000+ Sistemelerde olur ve 3000+ sistemlerde Zalman Z3 Plus öneren de olacağını sanmıyorum. Kasayı kendim 3 sistemim de kullanıyorum. Zaten 130TL'lik bir kasa ve fazla olsaydı bile fiyatında denecek bir kasa. Hava sirkülasyonu gerçekten iyi ve Fanları gayet iyi.

Bize şu nedenle bu bir eksiktir demeni istiyoruz. Benim bulduğum kusur var. Ama sen bu kadar üsteliyor olmana rağmen. Ne nedeniyle birlikte bir eksik nede bunun karşısına rakip koydun.

Son düzenleme:
Her türkü tamam cevap veremeyeceğim bir eksik yazsın haklısın diyelim. Tutup 16 santimden yüksek olan soğutucuları takamıyor oluşu demesin. Bizde biliyoruz ki 16 cm altı veya o civarda ne kadar iyi soğutan soğutucular var. Bu arada arkadaş bunu demedi ama şimdi araştırıyor olmalı. Bunu önümüze sunmadan biz cevap vermiş olalım. :)

Bunları fiyatına bakarak mı söylüyorsunuz? SLI ve su soğutmada sorun çıkaracağını bilmiyor musunuz? Ayrıca forumda yeni olmam bilgilerimin az olduğu anlamına gelmez kendinizi çok büyük görüyorsunuz sanırım ki akıl akıldan üstündür, egonuzu böyle yerlerde göstermeyiniz. :)
@BARON™

Arkadaşın yorumlarını inceledim de egoistlik yaptığı tek bir mesaj bulamadım. @BARON™ arkadaşımın yorumuna katılıyorum, bilgin çok kısıtlı. Konunun başından beri arkadaşlar bu kasanın düşük bütçeler için F/P ürünü olduğunu anlatmaya çalışıyorlar, anlamamakta büyük çaba gösteriyorsun ve kasayı bilgin yokken kötülüyorsun. Asıl senin yaptığın egoistliktir. SLI ve kasaya sığmayacak kadar büyük bir su soğutmaya vericek parası olan zaten bu kasa yerine daha yüksek bütçeye hitap eden bir kasa alırdı.

Arkadaşlar dikkatimi çekti sosyaldeki neredeyse herkes zalman z3 kasa öneriyor. Ben bunun nedenini anlamıyorum insanlar 3000-4000 tl'ye sistem alıyor teneke gibi kasa öneriyorsunuz nedenini açıklayacak olan var mı?
Zalman Z9 Plus yan kapakta cama, 3 adet mavi ledli 12 cm lik fana sahip.

10943898_10153043262772320_2133221309520390513_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın yorumlarını inceledim de egoistlik yaptığı tek bir mesaj bulamadım. @BARON™ arkadaşımın yorumuna katılıyorum, bilgin çok kısıtlı. Konunun başından beri arkadaşlar bu kasanın düşük bütçeler için F/P ürünü olduğunu anlatmaya çalışıyorlar, anlamamakta büyük çaba gösteriyorsun ve kasayı bilgin yokken kötülüyorsun. Asıl senin yaptığın egoistliktir. SLI ve kasaya sığmayacak kadar büyük bir su soğutmaya vericek parası olan zaten bu kasa yerine daha yüksek bütçeye hitap eden bir kasa alırdı.
Kardeş burada herkes kendi fikrini söyler. Anlamamakta büyük çaba gösteriyorsun demişsin kaldı ki herkes bu kasanın ne olduğunu biliyor. Bana bilgin yok diyorsunuz, kendinize bakın, bir de egoist diyorsun.

Israrla kendi teorini savunmaya devam ediyorsun zaten konu başlı başına yanlış 3000 TL lik sistemler için Zalman Z3 Plus öneren insanın bu konuda ne kadar bilgi sahibi olduğunu anlıyoruz ve buna göre yorum yapıyoruz. Yalnız sen ısrarla düşük bütçeli F/P ürünü olan Zalman Z3 Plus'u kötülüyorsun bu konu daha çok uzar anlaşılan sen laftan anlamayacaksın konunun kilitlenmesini arz ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı