Zalman Z3 Plus Kasa Nasıldır?

Burak050

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC topladım fakat kasa hakkında sorularım var.
  1. Fanlar kaliteli mi?
  2. Kasanın içinde gelen ekstra fanları çalıştırmasak olur mu? Sıkıntı yapar mı?
  3. İleride bir sorun oldugunda (mesela kasanın içindeki fanlar bozuldu) sisteme zarar verir mi?
  4. Fan kontrolü falan uğraşmak istemiyorum. Bu konuda ne yapabilirim?
  5. Kasadaki bütün fanları takabilir miyim bu anakarta?
Sistem:
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman adı yeter zaten :D ama bana sorarsan kasa çok güzel ben kullanıyorum bence ilk baş dene biraz fanları baktın yetmiyor taktığın çalıştırırsın 3. sorun ise biraz mantıksız bunu zaman belirler parçalar gelir takarsın vs. sonraki duruma göre 4. dediğin zor bir şey :D içini açman gerekiyor elbette temizlik için

Ben de Zalman Z3 Plus almayı düşünüyordum, üzerine 30TL ekleyip Dark N10 aldım çok memnunum. Gerek fanların sessizliği gerek şık ve ağır duruşu Zalman Z3 PLUS yerine tercih edilebileceğini gösteriyor. Eğer sistemi daha almadıysan Dark N10 tercih edebilirsin.Fanlar kaliteli. Çalıştırmazsan sıkıntı yapmaz. Sisteme zarar vermez.

Güzel kasadır. Nerede baksam hep zalman görüyorum pc ilanlarında :) ekstra 3 fan ile gelen bir kasa. İstersen alternatif olarak aerocool battlehawk var. Görüntüsü bana göre z3'e göre biraz daha güzel bence. Tabi bu sana kalmış. Her ikisini de tavsiye ederim.

Güzel kasa hocam bende bu kasayı düşünüyordum ama Dark N10 daha güzel geldi bana. Ama tabi Zalman Z3'de güzel kasa. Tercihinize göre yani kullanım açısından pek fark olacağını sanmıyorum sadece tasarım olarak farkı var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı