Zalman ZM-STC8 nasıldır?

2 tüp kullandım, memnun kaldım. Ben de kullandım ZM-STC8'i bu sebeple yorum yapmak istedim.

Teşekkürler uygun fiyatlı bir macun arıyordum 3 yıldır aynı işlemciyi kullanıyorum en başta ne macun sürüldü bilmiyorum bile :D umarım iyi gelir artık ısınmaya başladı oyunlarda.

Almayı düşündüğüm 1.5 gram olacak. İçerisinden sürme aparatı çıkıyor mu acaba? Ryzen 5 2600 üzerinde gelen kendi macunu vardı takıldığında sanırım 3 yıldır yoğun kullanım sonrası kötü olmuştur herhalde :D

Almayı düşündüğüm 1.5 gram olacak. İçerisinden sürme aparatı çıkıyor mu acaba? Ryzen 5 2600 üzerinde gelen kendi macunu vardı takıldığında sanırım 3 yıldır yoğun kullanım sonrası kötü olmuştur herhalde :D

Çıkmıyor sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıkmıyor sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CPU fanı bu videoda ki gibi ayırmayı düşünüyorum soğutma bloğu alüminyum mu emin değilim. Sabunlu su ile yıkasam paslanma falan yapar mı ki :D fanlarını yağlasam WD-40 ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı