Zam üstüne zam geliyor!

Tüm elektrik gruplarına %15 zam.
Elektrik fiyatları ise 5 ayda %25 arttı.

LPG için büyük bir zam daha!

Süleyman Soylu'nun 1 Temmuz'da ekonomi şahlanacak demesi ise tepki çekti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizi doğal elektrik kaynaklarına yönlendiriyorlar. İşte buna ileri görüşlülük derim. <3
Güneş panelleri az popüler olunca, alanlara vergi kaçakçısı deyip panellere de %250 vergi koyarsalar hiç şaşırmam. Ben beklerim şahsen. Arabalarla yarışır vergisi. :D

Aynen vallahi. 50 TL elektrik kullanıyorsun 120 TL geliyor fatura zaten. Şimdi daha da fazla olacak.

Güneş panelleri az popüler olunca, alanlara vergi kaçakçısı deyip panellere de %250 vergi koyarsalar hiç şaşırmam. Ben beklerim şahsen. Arabalarla yarışır vergisi. :D
Ülke ekonomisinin zaten %52'si vergi. Gerçi helal olsun diye de hala oy atmaya da devam eder bu millet.

O zaman şimdiden alalım.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 19
Bu arada bu zam haberinden 2 gün sonra "Doğu kaçak elektrik kullanıyor" algısı yaratıp insanların beyinlerini iyice yıkarlar :) Kaçak işler yapanları bir türlü anlayamadık.

Geri
Yukarı