Zaman makineniz var hangi yıla gitmek istiyorsunuz?

2010 yılına geri dönüp tekrar üniversite okumayı isterdim. Yine İstanbul ya da Ankara'yı değil Eskişehir'i tercih ederdim, yine aynı bölümde okurdum, yine aynı kişilerle tanışırdım, yine aynı evde yaşardım. 2010-2015 arasını çok özlüyorum, sadece 2 tane değişiklik yapardım hayatımda. Bunlardan biri üniversite bittikten sonra direkt çalışmaya başlamak yerine 6 ay kadar Dünya kültür turizmine çıkardım. Diğer değişiklik ise son kız arkadaşımla kız kardeşimin kavgasına bir şekilde engel olurdum, sap kalmazdım. :D

Mısır piramitlerinin yapıldığı tarihe gitmek isterdim.
Maaş olarak bira karşılığında tonlarca ağırlıktaki kayaları iteklerken gelen pişmanlık... :)

2010 yılına geri dönüp tekrar üniversite okumayı isterdim. Yine İstanbul ya da Ankara'yı değil Eskişehir'i tercih ederdim, yine aynı bölümde okurdum, yine aynı kişilerle tanışırdım, yine aynı evde yaşardım. 2010-2015 arasını çok özlüyorum, sadece 2 tane değişiklik yapardım hayatımda. Bunlardan biri üniversite bittikten sonra direkt çalışmaya başlamak yerine 6 ay kadar Dünya kültür turizmine çıkardım. Diğer değişiklik ise son kız arkadaşımla kız kardeşimin kavgasına bir şekilde engel olurdum, sap kalmazdım. :D

Maaş olarak bira karşılığında tonlarca ağırlıktaki kayaları kırbaçlana kırbaçlana iteklerken gelen pişmanlık... :)
Kanka zaman makinem olcak onlar beni kırbaçlıyacak ha yok öyle dünya :D Yanımda alet edevatla giderim.

Akıllı telefonu onlara göstermem yeter Firavun'u tahttan indirir beni Tanrı yaparlar :D İlkel adamlar sonuçta.

Geri
Yukarı