Zamanda geriye gitmek ister miydiniz?

Zamanda geriye gitmek ister miydin?

• Oy verenlerin toplamı
    162
Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yanınızda götüreceğiniz tek şey bilgi birikiminiz. Anadan üryan gideceksiniz ve ne zamana, nereye gideceğinize de karar veremezsiniz. Tek bildiğiniz orta çağda bir zamanda ve Avrupa'da bir yer olacağı. Yine de gitmek ister miydiniz? 2020 yılından gelen bilgiler şüphesiz sizi tarihteki en önemli kişilerden biri haline getirebilir, dünyayı şekillendirmenize olanak sağlardı. Tabi kilise sizi kafir ilan edip idam etmez; büyücü, cadı olarak yakılmazsanız 🙂

Kesinlikle giderdim. Ama yok böyle olacak felan demezdim ölmek istemem dediğiniz gibi :D. İnsanlardan uzak bir yere gidip göçerdim mis gibi vallahi bulaşan eden yok. Her şeyden bi habersiniz.

Kesinlikle giderdim. Ama yok böyle olacak felan demezdim ölmek istemem dediğiniz gibi :D. İnsanlardan uzak bir yere gidip göçerdim mis gibi vallahi bulaşan eden yok. Her şeyden bi habersiniz.
Herkesten uzak yaşayan çocukların korktuğu bilge dedeler misali 😄

Ben eğer geçmişe gidebilmek gibi hakkım olsaydı kesinlikle İspanya/Endülüs'e gitmek isterdim. Kütüphaneleri ve bilimi ile ünlü olan şehirde kitapların yakılmasını önlemeyi gerçekten isterdim. O kitaplar bu günlerde olsaydı dünya nasıl bir şekil alır merak ediyorum. 🙂

Ben eğer geçmişe gidebilmek gibi hakkım olsaydı kesinlikle İspanya/Endülüs'e gitmek isterdim. Kütüphaneleri ve bilimi ile ünlü olan şehirde kitapların yakılmasını önlemeyi gerçekten isterdim. O kitaplar bu günlerde olsaydı dünya nasıl bir şekil alır merak ediyorum. 🙂
O kitaplarla seni de yakmasınlar hocam aman 😀

Geri
Yukarı