Zayıflamak için supplement önerisi

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1.5 senedir fitness yapıyordum 2 yıl önceye kadar çok kilo aldım zayıflamaya yardımcı supplement bakıyorum, destek vermesi için. Elimde hazırda creatin ZMA BCAA bulunuyor. Şu ürünlere denk geldim yorumları iyiydi:
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Zayıflamak için bir supplement kullanmaya gerek yok, boğazına hakim ol ve ağırlık antremanlarını aksatma.
Farkındayım fakat vücut ısısının artmasına yardımcı olması için en azından burnerın faydası olacağını düşünüyorum. Tek başına yetmez zaten dedikleriniz doğru yanında yardımcı olarak bakıyorum.

Burner fiyat olarak indirim de guzel, indirimsiz alinmaz. Bu kadar vermek yerine, aceleniz yoksa Trendyolda Protein Ocean indirimi bekleyip 300 civarına 2 paket alabilirsiniz. Arada olan ekstratlara degmez. Beklemek istemezseniz alabilirsiniz. L-Carnitine ise bu paraya önermem.

Farkındayım fakat vücut ısısının artmasına yardımcı olması için en azından burnerın faydası olacağını düşünüyorum. Tek başına yetmez zaten dedikleriniz doğru yanında yardımcı olarak bakıyorum.

L karnitin almayın, Burner konusunda açıklama gelmiş zaten. L karnitini genellikle protein tüketmeyen insanlar kullanıyor, veganlar vs. Vücudun zaten tüketiyorsan üretiyor, boşa para.

Burner fiyat olarak indirim de guzel, indirimsiz alinmaz. Bu kadar vermek yerine, aceleniz yoksa Trendyolda Protein Ocean indirimi bekleyip 300 civarına 2 paket alabilirsiniz. Arada olan ekstratlara degmez. Beklemek istemezseniz alabilirsiniz. L-Carnitine ise bu paraya önermem.
Protein Ocean Burner iyi midir yeni mi çıkacak vaktim var problem değil.

Protein Ocean Burner iyi midir yeni mi çıkacak vaktim var problem değil.
İkisinin de birbirinden iyi oldugu kisimlar var ancak, sahsen arada olan farka değmez. Gidip Ocean alirdim ben. Ancak indirim ne zaman gelebilir hiçbir fikrim yok. Trendyoldan Protein Oceani takip ederseniz 600 liraya 250-300 gibi indirim kodları veriyor, ordan bayağı bir ucuza getirebilirsiniz. Yoksa HİQ alabilirsiniz şimdiden.

Geri
Yukarı