Zcash Yeni Büyük Virüs Mü ?

Bunları da yaptıktan sonra "Gelişmiş Güvenlik İle Birlikte Windows Güvenlik Duvarı " özelliğine girerek giden/gelen kurallara bakın. Orada WePrint ile C:/ZEC olarak indexleniyor olan kuralların hepsini silin.

gelen/giden kurallarda Weprint çıkmıyor. izleme>güvenlik duvarı içerisinde Weprint var fakat silemiyorum. silme sekmesi çıkmıyor.

ZEC.PNG

NOT: C:/ZEC içerisini öncesinde sildim ve tüm adımları tamamladım..

ZEC2.PNG

izleme>güvenlik duvarı içerisinde Weprint var fakat silemiyorum. silme sekmesi çıkmıyor.
Oradakileri o şekilde silemezsin. Gelen giden kurallarda daha önceden vardı ve sildi isen yanlış yaptığın için hala açıklar. İlk olarak kuralları kapatıp kaldıracaksan kaldırman gerekirdi.
Ancak güvenlik duvarında birşey yapmana zaten gerek yoktu. Dediklerimi yaptığında sorun çözülür.

Madencilik (Bitcoin) Para Kazandırır Mı?

Daha konu kapanmadan arkadaşlar 48 post alan bu konu trend olmuş. Demek ki bizim millet kolay yoldan para kazanmayı kimin hakkına hukukuna girip girmedikleri umurlarında olmadan devam ediyorlar. Allah yardımcımız olsun ne diyeyim. Bundan sonra en yakın dostunuz dahi olsa ne bir fotoğraf indirmesi alın nede dosya. Bizim acemi şeytan Türk'lerde bu işe uyandıysa bunun suyunu çıkarmadan bırakmazlar. Milletin bilgisayarlarını bırak internet kafelere kadar dadanırlar. Sonucu para olan bir şey olunca bu milletin dini imanı kalmıyor.

Madencilik (Bitcoin) Para Kazandırır Mı?

Daha konu kapanmadan arkadaşlar 48 post alan bu konu trend olmuş. Demek ki bizim millet kolay yoldan para kazanmayı kimin hakkına hukukuna girip girmedikleri umurlarında olmadan devam ediyorlar. Allah yardımcımız olsun ne diyeyim. Bundan sonra en yakın dostunuz dahi olsa ne bir fotoğraf indirmesi alın nede dosya. Bizim acemi şeytan Türk'lerde bu işe uyandıysa bunun suyunu çıkarmadan bırakmazlar. Milletin bilgisayarlarını bırak internet kafelere kadar dadanırlar. Sonucu para olan bir şey olunca bu milletin dini imanı kalmıyor.
Yakın bir gelecekte bu işin dahada büyümesi insanların güvenliğini oldukça azaltacaktır,sonumuz hayır olur inşallah diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı