Zeiron FX60 alınır mı?

Ahmetesatcanli

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim, ben YouTuber olmak istiyorum. Oyun videoları falan çekeceğim, bu zamana kadar hep internet kafede oynadım oyunları. O yüzden pek bilgisayar parçaları ile ilgim yok.

Şimdi soruya döneyim. Ben araştırdım ve bulduğum bütçesine göre en iyi bilgisayar Zeiron FX60, sizce bu bilgisayar alınır mı?
Ailede maddi durum pek iyi değil o yüzden boşa para vermek istemedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Screenshot_20210203-165406~2.png

Screenshot_20210203-165824~2.png

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim, ben YouTuber olmak istiyorum. Oyun videoları falan çekeceğim, bu zamana kadar hep internet kafede oynadım oyunları. O yüzden pek bilgisayar parçaları ile ilgim yok.

Şimdi soruya döneyim. Ben araştırdım ve bulduğum bütçesine göre en iyi bilgisayar Zeiron FX60, sizce bu bilgisayar alınır mı?
Ailede maddi durum pek iyi değil o yüzden boşa para vermek istemedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 867192

Eki Görüntüle 867193
Hayır asla alınmaz kazık sistemler.
Ayrıca bütçesine göre kötü bir sistem.

Alınmaz. Sırf görüntüsü güzel. YouTuber olma hayalini de çok öne atma okulunu düşün önce YouTube'da içerik üreten 100m+ kanal var ama popüler olanlar 500.000'i geçmez. Parasına göre çok kötü sistem. RX550 ile oyun oynayamazsınız.

Bu arada kasaki fanların Photoshop'u aşırı kötü değil mi?

Geri
Yukarı