Zeiron FX60 vs toplama PC

Kayra Orhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Zeiron FX60 almayı düşünüyorum ama bazı kişiler sakın alma demiş, bana 10bin TL'ye PC toplatır mısınız? Oynayacağım oyunlar ETS 2, GTA 5, Forza 4, Mafia 2, PES 2020, bir de birkaç oyun daha. 10.000TL monitör dahil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kanka 1300 demedim ki, 130 dedim zaten.
1656771709109.png

1300.

1TB HDD ne işe yarıyor 250GB SSD bittiğinde onamı geçiyor

Kanka bilmiyorum ki niye gülüyon xd

HDD de SSD gibi bir depolama birimi, oyunları ona yüklersin genel olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni 1-2K civarı aşıyor;
X2;
Kampanyalı hazır sistemde beklenebilir.

ben technopat ta yeniyim kadının 9k-10kya önerdiği toplama varsa linkini atarmısınız?
Profilde kabak gibi erkek yazıyor. 🙂
1656793586883.png

X2;

Eki Görüntüle 1439184

Ben profile bakmıyorum abi. B uarada 12 bin oldu fiyatım. Bu şu an kaç lira ve hangi oyunları oynatır?

X2;

Eki Görüntüle 1439184

11.367 lira oluyor. Çok iyi ama abi, orada MediaMarkt falan var. Onlara güveniyorum da annemler PCkolik ve Webdenal'a inanır mı bilmiyorum. Ben de biraz şüphe duyuyorum.

Ben profile bakmıyorum abi bu arada 12 bin oldu fiyatım bu şu an kaç lira ve hangi oyunları oynattırır

11.367 lira oluyor çok iyi ama abi orada MediaMarkt falan var onlara güveniyorumda annemler pckolik ve Webdenal'a inanırmı bilmiyorum ve bende biraz şüphe duyuyorum

Klavye ve fare ekleyip bu işi 12 bine tamamlarım herhalde.

Ben profile bakmıyorum abi bu arada 12 bin oldu fiyatım bu şu an kaç lira ve hangi oyunları oynattırır

11.367 lira oluyor çok iyi ama abi orada MediaMarkt falan var onlara güveniyorumda annemler pckolik ve Webdenal'a inanırmı bilmiyorum ve bende biraz şüphe duyuyorum

Klavye ve fare ekleyip bu işi 12bine tamamlarım herhalde

12 bin 600 oluyormuş. RAM'ı 2'ye katlamayı unutmuşum. Çok teşekkürler. Hangi oyunları oynatır, söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı