Zeiron FX60 vs toplama PC

Kayra Orhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Zeiron FX60 almayı düşünüyorum ama bazı kişiler sakın alma demiş, bana 10bin TL'ye PC toplatır mısınız? Oynayacağım oyunlar ETS 2, GTA 5, Forza 4, Mafia 2, PES 2020, bir de birkaç oyun daha. 10.000TL monitör dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Technopat'ta yeniyim kadının 9K-10kya önerdiği toplama varsa linkini atar mısınız?

Bu arada YT de Zeiron FX60 FPS performansı falan izledim Forza 4'te 50 FPS, GTA 5 de 40-50 FPS, Valorant'ta 100-1300 FPS falan alıyor neden önermiyor kimse hazır sistem?

Kanka o Zeiron bilgisayarın parçalarını ayrı ayrı 4 bin liraya en fazla toplayabilirsin.

Ben profile bakmıyorum abi bu arada 12 bin oldu fiyatım bu şu an kaç lira ve hangi oyunları oynattırır

11.367 lira oluyor çok iyi ama abi orada MediaMarkt falan var onlara güveniyorumda annemler pckolik ve Webdenal'a inanırmı bilmiyorum ve bende biraz şüphe duyuyorum

Klavye ve fare ekleyip bu işi 12bine tamamlarım herhalde

12bin 600 oluyormuş RAM'ı 2'ye katlamayı unutumuşum çok teşekkürler hang, oyunları oynattırır söyleyebilir misiniz?

Bütün oyunları oynatır kardeşim ama en yeni oyunlarda grafiklerden kısman gerekebilir.

Son düzenleme:
Connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alırsanız sorumluluk size ait. 600tl ye daha iyisi yok gibi. Ben olsam bunu alırım.

REDRAGON K568R DARK AVENGER Rainbow 7 Renk Arka Işıklı Mekanik Gaming Blue Switch Türkçe Klavye - inventus (fiyatı 412tl olursa)

Bütçeye göre klavye değiştirilebilir.

Geri
Yukarı