Zenfone 2 hakkında kötü yorumlar

OkanTds

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay içinde Asus Zenfone 2 almaya karar verdim. İnternet te araştırma yaptım biraz fakat bazı forumlarda resmen Zenfone 2 ye bela okuyanlar bile var çok ısınıyor diyenler bataryası dayanmıyor diyenler garanti hakkında çok şikayetçi olanlar var. Kullanıcı arkadaşlar varsa kendi deneyimlerini düşüncelerini aktarabilir mi ?
Teşekkürler. :)

Evde iki tane Zenfone 2 var. 1.8 GHz olandan. Birini ben kullanıyorum. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Isınma gibi bi sorun yaşamadım. Normal bi ısınması var aşırı değil. Kamerası güzel kaliteli fotoğraflar çekiyor. Ara sıra çift tıklama ile ekranı açamıyorum. Vatan bilgisayara ilk geldiğinde almıştım. O günden beri hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

Evde iki tane Zenfone 2 var. 1.8 GHz olandan. Birini ben kullanıyorum. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Isınma gibi bi sorun yaşamadım. Normal bi ısınması var aşırı değil. Kamerası güzel kaliteli fotoğraflar çekiyor. Ara sıra çift tıklama ile ekranı açamıyorum. Vatan bilgisayara ilk geldiğinde almıştım. O günden beri hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.
Yorum için teşekkürler.

zenfone 5 içinde iyi şeyler demiyorlardı ben kullanmaktayım 9 aydır bir problem yok. zenfone 2 de aynı şekilde sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum çevremde de kullanan insanlar var.Önemli olan insan gibi kullanmak nasıl fantaziler yapıyorlar ki memnun kalamıyorlar anlamıyorum.Bataryada arkadasın dediği gibi, çevremde insan gibi kullanan kişiler 1 günü çıkarıyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı