Zenfone 2 Yerine Alternatif Öneri

Zenfone 2'yi geleceğe dönük bir yatırım gibi görüyorum. Kullanıcısına uzun süre performansından ödüm vermeyecek, kasma, donma, yavaşlama sorunları ile baş ağrıtmayacak bir telefon olduğuna adım gibi eminim. Ve piyasada onun bu dediğim özelliklerine sahip bir başka telefon olduğundan şüpheliyim.

Peki performansın, akıcılığın ve güncelliğin yanı sıra kamerası nasıl? "Galaxy S" kullanıcısıyım. Yıllardır kullanamadığım kameramın acısını çıkarır gibi, ön ve arka kamera tecrübesine doymak istiyorum. Ayrıca Instagram dünyasına da giriş yapacağım artık. Ön ve arka kamera beklentilerimi karşılayabilir mi?

Aklımda bir opsiyon daha var, LG G4. Bunun da tek nedeni ön ve arka kamerası ve video kalitesi. Ve şunu da tekrar dile getireyim G4 Zen2 kadar hızlı olmayacak, Zen2 bir kasarsa G4 üç kasacak. Gün geçtikçe G4 hantallaşacak ama Zen2 hep kaymak gibi akacak. Piyasada bu konuda en iddialı telefondur Zenfone 2

Böyle değişik değişik ikilemlerdeyim arkadaşlar. "Galaxy S" cihazımdan yıllarca çektim. Artık yağ gibi akan bir telefon istiyorum. İlk altı ay değil hep akacak bir telefon istiyorum. O zaman parmaklar Zenfone 2'yi gösteriyor. Güzel bir kamera istiyorum, selfie çekeyim Instagram'a atayım sosyalde akayım istiyorum. Arka kamerasıyla güzel bir gün batımı çekeyim manitaya atayım istiyorum. O zaman da LG G4 çıkıyor karşıma.

Aralarında 600TL fiyat farkı var. Zorlayıp eldeki her şeyi koyarsam o fiyat farkını kaparım. Yani parasal bir sorun yok G4 almam için. Ama tutup da "o zaman Note 5 al" demeyin. Ucu ucuna yetiyor param.

Şimdi kendinizi beni yerime koyun aynı şartlarda ve aynı beklentilerde olsanız siz ne yapardınız? Zenfone 2 mi LG G4 mü?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı