Zenfone 2 Yerine Alternatif Öneri

Yakın cihazlar yani ikisinin de kendine has ekstra özellikleri var. Ama ben olsam 720p ekrandaki müthiş genel ve pil performansı için Z3 Compact alırdım :)
z3 için sesi az çıkıyor kamer pembeleşiyor ve ahize hoparlöründen ses kalitesiz gibi birçok şey duydum kullanan biri yorumlayabilirmi sence de böylemi ?

Kamera konusunu bilmiyorum denemedim. Kamera pembeleşmesi sorunu duyduğum kadarıyla ilk üretilen partide vardı. Fakat hoparlörleri bizzat kendim denedim gayet güzel ve kaliteli ses veriyorlar.

Yeni nesil telefonlarda şu kadar saat şarjda tutacaksın diye bir şey belirtilmiyor. Zaten gerek de yok. İlk geldiği zaman önce bir şarjını tamamen bitir. Sonra %100'e kadar normal şarj et telefonunu. Ardından yeni telefonun ile keyfine bak ;).

Yani yeni geldiğinde şarjı olacak telefonun. İyi şarjı bittikten sonra %100 olana kadar hiç uğraşmıyorum telefonla o zaman. Çünkü önceden hep şarjda iken de kullanıyordum. :D

Son düzenleme:
Evet. Kullandıktan sonra telefonu kapatın ve kapalı konumda % 100 olana kadar şarj edin. Ben yeni telefon alındığında % 100 şarj ile almıştım. Sanırım ZenFone'da da aynıdır.

Micro sim kart takılıyor sanırım. Kartınız micro değilse operatör bayisinden uygun fiyata kartını değiştirmeni tavsiye ederim. Kart kesildikten bi süre sonrasında hat çekmeme problemi ile karşılaşılabiliyor. Zenfone 2 aldınız sanırım ilk izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz.

Aynen telefonun kullanım şeyine baktığımda micro sim kartı istiyormuş.Telefon ilk geldiğinde şarjı normalden biraz hızlı bitiyor. Ama önceki telefonum Discovery'e göre gayet akıcı bir ara yüze ve kameraya sahip. Sese değinecek olursam o da süper. Oyun oynamadım henüz o yüzden o izlenimleri paylaşamıyorum. Telefon hakkında pek bilgi sahibi değilim. Sorarsanız şu nasıl bu nasıl diye. Cevaplarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı