Zengin hikayeli oyun tavsiyesi

380015

Hectopat
Witcher 1-2-3 bittikten sonra büyük bir boşluğa düştüm. Her biri birbirinden güzeldi, ahlaki seçimler ile hikayenin şekil alması çok hoşuma giden bir yöndü. Daha önce GTA 5 oynadım bitirdim, onun hikayesi de güzel gelmişti fakat Witcher kadar içindeymiş gibi hissetmemiştim. RDR2'ye başladım fakat çok ağır olduğu için bıraktım maalesef. Başka böyle az bilindik, Witcher tarzı hikaye sunumu ve zengin hikayeye sahip bir oyun var mı önerebileceğiniz?
Daha önce oynayıp bitirdiklerimden bazıları
-Cyberpunk 2077 (kısa buldum)
-Batman serisi
-Ori Blind Forest vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch Dogs. (Beklenti ile oynamayın.)
NFS: MW (Biraz basit kalabilir.)

Yazınıza bakarak, seçimli oyunları biraz daha sevdiğinizi anlıyorum. Detroit: Become Human ve Telltale oyunları ilginizi çekebilir.

Witcher 1-2-3 bittikten sonra büyük bir boşluğa düştüm. Her biri birbirinden güzeldi, ahlaki seçimler ile hikayenin şekil alması çok hoşuma giden bir yöndü. Daha önce GTA 5 oynadım bitirdim, onun hikayesi de güzel gelmişti fakat Witcher kadar içindeymiş gibi hissetmemiştim. RDR2'ye başladım fakat çok ağır olduğu için bıraktım maalesef. Başka böyle az bilindik, Witcher tarzı hikaye sunumu ve zengin hikayeye sahip bir oyun var mı önerebileceğiniz?
Daha önce oynayıp bitirdiklerimden bazıları.
-Cyberpunk 2077 (kısa buldum)
-Batman serisi.
-Ori blind Forest vs.

Evinizde PlayStation 2 ve 3 varsa God of War serisini oynayabilirsiniz.

Fallout 3, New Vegas, 4 ve Walking Dead. Wtd de yaptğın seçimler hikayeyi etkilemiyor ama yine de güzel sadece herkesi öldürdükleri için sevmiyorum ama oynanabilir FPS dersen CoD mw serisi olubilir CoD mw 3'e kötü diyorlar ama güzel sadece çok kısa sürüyor.

Fallout 3, New Vegas, 4 ve Walking Dead. Wtd de yaptğın seçimler hikayeyi etkilemiyor ama yine de güzel sadece herkesi öldürdükleri için sevmiyorum ama oynanabilir FPS dersen CoD mw serisi olubilir CoD mw 3'e kötü diyorlar ama güzel sadece çok kısa sürüyor.

Aman hocam MW3 kötü diyenlere kulak asmayın. Asıl kötü olan MW2 :D

Fallout nv.
AC Odyssey.
BioShock serisi.
Dishonored serisi.

Fallout grafiklerinden dolayı bir kulp takıyorum başlar başlamaz fakat sorun grafikler ile alakalı değil sanırım Witcher 1 de grafikler açısından kötüydü, sanırım sorun motor kaynaklı, Odyssey yarıda bıraktım bir kere tekrar başlayayım keza diğerlerine de bir göz atayım tekrardan teşekkür ederim hocam.

Watch Dogs. (beklenti ile oynamayın.)
NFS: Mw (biraz basit kalabilir.)

Yazınıza bakarak, seçimli oyunları biraz daha sevdiğinizi anlıyorum. Detroit: Become human ve Telltale oyunları ilginizi çekebilir.

Watch Dogs 1'i oynadım bitirdim güzeldi, 2.sine başladım sıkıldım bıraktım keza nedenini çözemedim. Telltale ve quantic dreams oyunlarını yalayıp yuttum maalesef hocam yine de teşekkür ederim :D

Evinizde PlayStation 2 ve 3 varsa God of War serisini oynayabilirsiniz.

Maalesef PS her zaman bir hayalden ibaret kaldı :D

Walking Dead hakkında haklısınız hocam ne seçerseniz seçin herkes ölüyor çok saçma bir oyun serisi, o zaman neden oynuyoruz ki dizi olarak yayınlayın izleyelim :D, FPS maalesef Cyberpunk da dahi sevemedim sanki oyun 3. şahıs olmalıymış da zorla FPS yapmışlar gibi :D

Geri
Yukarı