Zengin hikayeli oyun tavsiyesi

Brummbar

Hectopat
Yer
Bursa
Steam'de kış indirimi varken değerlendirmek istiyorum. Zengin hikayeli oyun arıyorum. Böyle saatlerce sürecek ve oyunun içindeymiş hazzı verecek türden. Yakın zamanda Death Stranding, Detroit, Days Gone gibi oyunları oynadım ve bitirdim. Bu 3 tarz gibi olursa sevinirim. Yani hem sinematikleri olacak, film tadında, hem grafikleri iyi olacak hem de hikayesi zengin.

Böyle bu tarzlarda oynayabileceğim başka oyunlar var mı?

Days Gone benzeri aklıma Horizon Zero Dawn geldi.

Beyond: Two Souls'u çok merak ettim birkaç arkadaşım daha önermişti onu deneyeceğim hikayesi ne üzerine kurulu? Bilginiz var mı?

Onu da bitirdim eklemeyi unuttum ama bayağı oldu bitireli onu.

Beyond: Two Souls hakkında tek bildiğim oyunda 2 karakter yönetiyoruz biri ana karakterimizin ruhu, bu karakterin psişik güçleri var ve zamanla ruhunu kontrol etmeyi öğreniyor.

Telltale's The Walking Dead serisi. Kesinlikle içine girip hakkıyla oynadığın zaman çıkamıyorsun ve tüm karakterleri ilmik ilmik araştırıyorsun.

Ben tam bir TWD fanıyım 11 yıldır dizisini izlerim oyunlarını hep yayıncılardan izlediğim için o kadar çok spoiler yedim ki şu an alsam sarar mı diye düşünüyorum yani oyunu oynamadım ama nerede ne olacak her şeyi biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı