Zengin hikayeli oyun tavsiyesi

Beyond: Two Souls hakkında tek bildiğim oyunda 2 karakter yönetiyoruz biri ana karakterimizin ruhu, bu karakterin psişik güçleri var ve zamanla onu kontrol etmeyi öğreniyor.

Tavsiyeniz için sağ olun şimdi aldım cidden merak ettim grafik olarak gözüme hoş geldi aynı Death Stranding gibi.Oynayalım bakalım

O seri nedense bana cazip gelmiyor bir ara Xbox'ta oynamıştım sonra Epic'de bedava verildi orada da oynadım ama beklediğim gibi değildi.

Ben tam bir TWD fanıyım 11 yıldır dizisini izlerim oyunlarını hep yayıncılardan izlediğim için o kadar çok spoiler yedim ki şu an alsam sarar mı diye düşünüyorum yani oyunu oynamadım ama nerede ne olacak her şeyi biliyorum.
Ben de çok spoiler yiyerek oynadım ama oynaması çok ayrı bir zevk. Tabii ben 4. sezon çıkmadan oynadığım için biraz teori siteleri gibi yerlerde dolaşınca daha çok zevk vermişti. Yine de seni tatmin edebilecek kadar zevk vereceğinden eminim.
Lee'nin hemen ölmesi kötüydü bence.

Bence değildi. Serinin merkezinde en başından beri Clementine olduğu için Lee'yi sonralarda yaşatmak hikayeyi tıkayabilirdi. Lee'nin ölmesi hem aşırı vurucu oldu hem de senaryoyu aşırı dallandırdı.

The New Order modern serinin giriş oyunu, ben çok beğenmiştim. Bunu oynayın, beğenirseniz serinin diğer oyunlarını da oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı