Çizgisel zengin hikayeli oyun tavsiyesi

Goreng

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar; çizgisel, hikayesi zengin, mumkunse FPS oyun arıyorum. Mafia 1-2 ve Metroları oynadım. Bu tarz oyunlar arıyorum. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Hocam siz en iyileri oynamışsınız. Deus Ex serisini ve Disco Elysium'u öneririm. Disco Elysium FPS değil izometrik. Ama gerçekten çok başarılı bir oyun.

Hikaye konusunda Quantic Dream oyunları güzeldir özellikle "Detroit: Become Human" oyunu zirvedir tabi düz bir hikaye gerine sizin seçimlerinizden oluşuyor yine de kuvvetli bir hikayesi var.

Hocam siz en iyileri oynamışsınız. Deus Ex serisini ve Disco Elysium'u öneririm. Disco Elysium FPS değil, izometrik ama gerçekten çok başarılı bir oyun.

Hocam, teşekkürler tavsiyeleriniz için.

RDR 2 olabilir. Ne kadar açık bir dünyası olsa da o bir araç oyun çizgisel bayağı. Sanırım Max Payne de çizgisel bir oyun.

RDR aklımda, hocam fakat şu an için bütçe olarak alamayacağım. Yine de öneriniz için çok teşekkürler.

Max Payne serisi önerebilirim.
Edit; Tomb Raider.

Max Payne serisi bakacağım, hocam. Muhtemelen alacağım, cok teşekkürler. Tomb Raider oynadım.

Beğenir misiniz bilmiyorum ama ben size Half-Life tavsiye ederim hocam.

Half-Life oynadım, hocam. Teşekkürler tavsiye için.

Call of Juarez: Gunslinger. Efsane oyundur kendisi. Çok sarıyor hikaye anlatımı olsun, mekanikler olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam. Bakacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı