Zengin kız ile birlikte olmak

Kardeşim hemen evlenecek haliniz yok. Takıl işte tecrübe olur. Baktın olmuyor uzaklaşırsın ya da o baktı olmuyor o uzaklaşır. :) Yani sıkıntı yapmaya gerek yok. 2 satır cümle yazarak buna bizim karar vermemizi beklemen yanlış olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşındaki biri için erken değil mi böyle şeyler?

91vk45eiNwL._SS500_.jpg

Hocam daha bir şey yaşamamışsınız ki, ilk önce birbirinizi tanıyın. Konuşun, anlaşın, muhabbet edin. Daha hemen en başta devam edilir mi diye sorulur mu hiç? Para olaylarını düşünmeyin hemen, karşınızda ki insanı tanıyın. Gerisi gelecektir zaten.

Hiç kendimi bu kadar birine yakın hissetmedim diyebilirim oda beni bayağı tanıyor.

Basamak basamak yürüt ilişkiyi. Her aşk meşk konusunda derim buraya da yazacağım.
1. Basamak; Tanışma:
Önce tanışacaksın. Bu basamak en kolay basamak zaten. Anlatmaya gerek yok.
2. Basamak; Tanıma:
Bu basamak önemli bir basamak. Tanıştığın kızı tanıyacaksın. Ne sever, ne içer, ne yer, ne dinler, nelerden hoşlanır her şeyini bileceksin. Tanıyacaksın ki ilişkin düzgün ilerlesin. Eğer sende kötü bir izlenim bırakırsa bu basamaktan öteye gitmeyeceksin. Ama eğer iyi bir izlenim bıraktıysa gelsin 3. Basamak :)
3. Basamak; Arkadaşlık:
Arkadaş olacaksın önce. Arkadaş olarak takılacaksınız. Dertlerinizi ve sıkıntılarınızı birbirinize anlatacak ve çözeceksiniz. Fedakar olacaksınız. Asla birbirinizi satmayacaksınız ki böylece arkadaşlığınız daim olsun. Hatta daha öteye ilerlesin.
4. Basamak; Kanka:
Bu basamak için gerçekten birbirinize artık kanka diye hitap etmeniz lazım. Bunu diyebilmek için birbirinizi gerçekten sevmeniz lazım. Bu basamağa geldiyseniz iş bitmiştir. Sonraki basamak size kalmış.
5. Basamak; Sevgili:
Evet bu son basamak arkadaşlar. Artık muradınıza erdiniz. Bir sevgiliniz oldu. Önceki adımları düzgün ve eksiksiz şekilde tamamladıysanız daha sizi ancak ölüm ayırır :) Buradan sonrası artık nişanlanma, evlenme diye gider. Tabii bu yazıdan sonra ben de gider :) İyi forumlar.
Not: Bu dediğim olaylar yaklaşık bir 8-9 yıl sürebilir. Sağlıklı bir ilişki istiyorsanız yıllarınızı vereceksiniz arkadaş. 2-3 günde sevgili olup ayrılıp aşk acısı çeken çok kişi gördü bu gözler. Hepsine de acıdım sadece.

Merhabalar, şöyle bir derdim var. Bir futbol kulübünde oynuyorum ve hocamızın kızı var. Benimle yaşıt biz bunla konuşmaya falan başladık ve kız cidden seviyor beni ben de ondan biraz işte neyse bu kızın ailesi zengin durumları bayağı iyi hatta bugün öğrendim, villa yaptırıyorlar. Benim de durumum iyi, çok şükür daha açık olsun diye diyorum babamın iş yeri var. İyi bir geliri var ama ben bu kız kadar gezen tozan biri değilim. Babamdan çok fazla para almam ama kız öyle biri fakat mütevazi bir kız beni böyle yargılayacak bir insan değil. Biraz kötü yazdım kusura bakmayın. Ne yapmalıyım bu kızla devam edilir mi?
Vallahi ben zengin kız tavsiye etmiyorum.

Basamak basamak yürüt ilişkiyi. Her aşk meşk konusunda derim buraya da yazacağım.
1. basamak; tanışma:
Önce tanışacaksın. Bu basamak en kolay basamak zaten. Anlatmaya gerek yok.
2. basamak; tanıma:
Bu basamak önemli bir basamak. Tanıştığın kızı tanıyacaksın. Ne sever, ne içer, ne yer, ne dinler, nelerden hoşlanır her şeyini bileceksin. Tanıyacaksın ki ilişkin düzgün ilerlesin. Eğer sende kötü bir izlenim bırakırsa bu basamaktan öteye gitmeyeceksin. Ama eğer iyi bir izlenim bıraktıysa gelsin 3. basamak :)
3. basamak; arkadaşlık:
Arkadaş olacaksın önce. Arkadaş olarak takılacaksınız. Dertlerinizi ve sıkıntılarınızı birbirinize anlatacak ve çözeceksiniz. Fedakar olacaksınız. Asla birbirinizi satmayacaksınız ki böylece arkadaşlığınız daim olsun. Hatta daha öteye ilerlesin.
4. basamak; kanka:
Bu basamak için gerçekten birbirinize artık kanka diye hitap etmeniz lazım. Bunu diyebilmek için birbirinizi gerçekten sevmeniz lazım. Bu basamağa geldiyseniz iş bitmiştir. Sonraki basamak size kalmış.
5. basamak; sevgili:
Evet bu son basamak arkadaşlar. Artık muradınıza erdiniz. Bir sevgiliniz oldu. Önceki adımları düzgün ve eksiksiz şekilde tamamladıysanız daha sizi ancak ölüm ayırır :) buradan sonrası artık nişanlanma, evlenme diye gider. Tabii bu yazıdan sonra bende gider :) iyi forumlar.
not: Bu dediğim olaylar yaklaşık bir 8-9 yıl sürebilir. Sağlıklı bir ilişki istiyorsanız yıllarınızı vereceksiniz arkadaş. 2-3 günde sevgili olup ayrılıp aşk acısı çeken çok kişi gördü bu gözler. Hepsine de acıdım sadece.

Kızı yaklaşık 3 senedir tanıyorum biliyorum yani bundan önce de konuşuyorduk ama hep kesildi o konuşmalar şu an bir 2 aydır çok samimiyiz ve 3. basamaktayız galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı