Zihnimi nasıl arındırabilirim?

• Konuyu başlatan wera
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 642

wera

Hectopat
Bir arkadaşımın davet etmesiyle girmemem gereken Discord sunucusuna girdim içerisi çok korkunçtu vahşet ve kanlı şeyler vardı anlatmak istemiyorum. Biraz gezdikten sonra sunucudan çıktım ama etkilendim ve ürktüm. Zihnimi nasıl arındırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşımın davet etmesiyle girmemem gereken Discord sunucusuna girdim içerisi çok korkunçtu vahşet ve kanlı şeyler vardı anlatmak istemiyorum. Biraz gezdikten sonra sunucudan çıktım ama etkilendim ve ürktüm. Zihnimi nasıl arındırabilirim?

Zaman her şeyin ilacıdır benim de öyle unutmak istediğim çok anım oldu genelde1 ay a tamamen unutuyorum öyle beni rahatsız eden şeyler yaşadığımda.

Git kus duş al iyice dinlen yat ama yatarken ne olduğunu düşün ne gördüğünü çünkü yatarken bir şey düşündüğünde unutuyorsun. Bana birkeresinde public sunucunun birinda elemanin biri hormonlarına yenik düşüp çoban köpeğine giren birinin vidini izletmişti denedim onaylandı.

Namaz kılın hocam çok rahatlarsınız ve zihniniz arınır. Ve dua edin hocam.

Geri
Yukarı