Zio Venom Vs Xprime Hero

• Konuyu başlatan Smh.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 4B
Merhabalar;
2000 TL normal fiyatıydı indirim kuponu olarak aşağıda ismi geçen destekciler var onlardan birini yazarsanız 200 TL indirim oluyor 1800 TL'ye alabiliyorsunuz halen. Bende aynı fiyata almıştım.

Merhabalar kargolama süreci nasıldı kaç günde geldi?

Son düzenleme:
Hala memnunum kardeşim callitte almıştı iade edip oda zio venom aldı :)
Merhaba, koltuğun oturma kısmının genişliği ve derinliği kaç cm? zio'nun sitesinde verilen ölçüler genişlik için omuz ölçüsü, derinlik için ise koltuğun sırt dayama kısmıyla beraber yazıldığı için kullanan birine sormak istedim.
xdrive akdeniz ve zio venom arasında karasızım şu an.

@Smh. selam, koltuktan hala memnun musun?
Merhabalar hala memnunum herhangi bir sorunum olmadı. Süngerlerinde falan bozulma olmadı hiç üzerindeki deride de dökülme olmadı bilginize. Ama geçen ay sitesine baktığımda ürünlerin bayağı bir değiştiğini gördüm hala aynı kalitede olup olmadığını öğrenmek için bence discord sunucusuna bağlanıp orada ürünü alan arkadaşlara sormanız daha sağlıklı olur :)

Sipariş verdim ben de, teşekkür ederim :)

Adsız.jpg

Sipariş verdim ben de, teşekkür ederim :)

Eki Görüntüle 1332552
Hayırlı olsun hocam umarım sizde memnun kalırsınız. Herhangi bir sorun olursa firmaya kesin bildirin çok ilgililer benim kolçaklar yanlış gelmişti ayrıca piston bölümümde sorun olmuştu hemen yeni parça gönderdiler 2 kere. Ayrıca usta kendisi parça değiştirirken whatsapp tan görüntülü arayarak tarif etti sağolsunlar ilgileniyorlar

Geri
Yukarı