Ziraat internet "Giriş yaptığınız kart bilgileri başvuru için uygun değildir"

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba, bugün PTT Kargo ile Bankkart geldi. ATM'ye gittim şifremi, aktif ettim. Fakat bir hata ile karşılaşıyorum, ne yapmam lazım? İnternet bankacılığındaki hata "giriş yaptığınız kart bilgileri başvuru için uygun değildir." bu işin ustası sizsiniz hocam cevabınızı bekliyorum. @Tim

Merhaba, bugün PTT Kargo ile Bankkart geldi. ATM'ye gittim şifremi, aktif ettim. Fakat bir hata ile karşılaşıyorum, ne yapmam lazım? İnternet bankacılığındaki hata "giriş yaptığınız kart bilgileri başvuru için uygun değildir." bu işin ustası sizsiniz hocam cevabınızı bekliyorum. @Tim
Bildiğim kadarıyla kartınızla bir POS alışverişi yapmanız gerekiyor, bankamatikten kartınıza ufak bir miktarda tutar atın, ardından narketten herhangi bir şey almayı deneyin ve internet bankacılığına tekrardan kayıt olmayı deneyin. Eğer sorun düzelmezse, müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.

Birkaç gün sonra aynı işlemi tekrar deneyiniz, yoğunluk veya kartınız yeni olduğu için bankacılık hesabı oluşturma esnasında hata alıyorsunuz. Aynı sorunu bizzat yaşadım.
Çok önemsemediğim için, birkaç ay sonra deneğim de sorun yaşamadan hesap oluşturdum.
Kardeşimde hesap açmaya çalıştı. O da aynı hata ile karşılaştı, müşteri hizmetleri ile görüşerek sonuç almaya çalıştı.

Bildiğim kadarıyla kartınızla bir POS alışverişi yapmanız gerekiyor, bankamatikten kartınıza ufak bir miktarda tutar atın, ardından narketten herhangi bir şey almayı deneyin ve internet bankacılığına tekrardan kayıt olmayı deneyin. Eğer sorun düzelmezse, müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
Böyle bir mantık yokmuş.Bu hata için kart yeni geldiği için 1 ay bekliyecekmişim,eğer beklemek istemiyorsam şubeye giticekmişmişim.

Geri
Yukarı