Ziya Selçuk ne yapmaya çalışıyor?

Konuyu tam okumadım, biri söylediğim hakkında bir şey yazdıysa kusura bakmayın, görmedim. Bu şey yüksek ihtimalle tercihe dayalıdır. İsteyen gider, isteyen gitmez.
Zorunluysa ben yine gitmem gerçi. Zaman kaybı.

Kendimi cyberpunk 2077 açılmış GT 210 gibi hissediyorum. Lan bu ne bütün sene bi yüzyüze bi online eğitim gördük üstüne tatilin bir kısmını aldılar. Neyseki annem babam anlayışlı, 2. Dönem yüzyüze eğitime gitmedim.

Arkadaşlar bir twet attı, 7 saat önce, Haziran'da telafi eğitim falan yapacağız diyor;
1: O sıcakta, ter kokuları ile terli terli, nemde ders işlenmez.
2: Dediklerine göre Online eğitimde muthiş ilerliyorduk neden telafi eğitime ihtiyaç duyuyorlar.
3: Herkesin ailesini kendi ailelerimi sanıyorlar, adım gibi eminim bu konu yüzünden, evde kavga çıkacak.
4: Zaten kışın evden çıkamadık, bir yaz vardı, ondan ne istiyorlar?
Ama ben ne olursa olsun gitmeyeceğim, yaz için planlarım var, okul konusunda gereken eğitimi görüp, yeterli bir ortalama aldığımı düşünüyorum.

Sizin görüşlerinizi alalım.

Ziya Selçuk aslında dünyalı değil neptünden gelen bir uzaylı amacı ise dünyanın eğitim sistemini yok edip dünyayı aptallaştırmak böylece dünyayı daha kolay ele geçirebilecekler.

İsteğe bağlı olacakmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı