Ziya Selçuk'un amacı ne?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 193
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zaman sınav yapacağını söylese böyle tag açıyorlar. Bazı konularda haklıydılar fakat şu an değiller. Twitter'da falan zaman harcayacaklarına ders çalışsalar bu tagı açmasına gerek kalmazlardı. (Bu arada ertelense iyi olur 😀)

Ne zaman sınav yapacağını söylese böyle tag açıyorlar. Bazı konularda haklıydılar fakat şu an değiller. Twitter'da falan zaman harcayacaklarına ders çalışsalar bu tagı açmasına gerek kalmazlardı. (Bu arada ertelense iyi olur 😀)
Sınavlar ne zaman ki böyle taglar atıyorlar?

Benim şahsi düşüncem eğitimi uzaktan verip. (Verdikleri de yok kağıt üzerinde böyle sadece.) Sınavı yüz yüze yapmak ayıptır. Üstelik Ziya Selçuk uzaktan eğitimle notla değerlendirme yapılmayacak demesine rağmen sözünün arkasında duramayan birisi olduğunu da göstermiş oldu.

Hocam lise öğrencisiyim. 1. sınavlarımı da oldum. Heryerde sınav iptal tagi görmekten bıktım. Hiç de destek vermiyorum. Niye mi ? Çünkü sınavlar iptal olsun diye orda burda bağıranların, güveya sağlıklarını düşünenlerin çoğu ne dışarıda maske takıyor, ne yasak saatlerine uyuyor, ne de derslerini dinleyip ders çalışıyor. Hepsi sınav olursa kalacaklarını bildiği için veya çalışmak zor geldiği için sağlık gibi önemli bir konunun arkasına sığınıyor. Ne yapsın bu adam ? İyi mi öyle dersleri dinlemeyip arkada oyun oynayıp yatarak sınıf atlamak. Yok yazılma da yok ne de olsa. Oh ne ala memleket. Yok kardeşim sınavları azalttı adam sizin için, ders süresini azalttı. Elinden gelen altyapıyı sağladı. İşinize gelmeyince istifa !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı