Ziya Selçuk'un amacı ne?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 193
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7 günde yetişir mi diyorsunuz da, bugüne kadar hiç mi çalışmadınız? Zaten en fazla 2 konu var her birinden çok rahat yetişir.
Çalışmayan yok mu sanıyorsunuz ? Adam yan gelip yatıyor hayatta hiç bir gayesi yok. Sıfırdan kim yetiştirebilir? Ne kadar verim alır sizce? Üstte belirttim zaten sadece 1 Kasım ve sonrası için bakmayın olaya. Konu anlatım izleyeceksin, not tutacaksın, notları okuyup çalışacaksın. Ayrıca ben zamanında derslerime çalıştım sınavların olması bekliyorum sadece.

Çalışmayan yok mu sanıyorsunuz ? Adam yan gelip yatıyor hayatta hiç bir gayesi yok. Sıfırdan kim yetiştirebilir? Ne kadar verim alır sizce? Üstte belirttim zaten sadece 1 Kasım ve sonrası için bakmayın olaya. Konu anlatım izleyeceksin, not tutacaksın, notları okuyup çalışacaksın. Ayrıca ben zamanında derslerime çalıştım sınavların olması bekliyorum sadece.
İyide şimdiye kadar yan gelip yatan, eylül ayından beri derslere girmeyen ve dinlemeyenlerin sorunudur bu. Çalıştıysak eğer pek de sorun olacağını düşünmüyorum sınavların yapılmasının.

İyide şimdiye kadar yan gelip yatan, eylül ayından beri derslere girmeyen ve dinlemeyenlerin sorunudur bu. Çalıştıysak eğer pek de sorun olacağını düşünmüyorum sınavların yapılmasının.
Ben çalışana bir şey demedim zaten. Hayatta hiç bir gayesi olmayıp yatan insanlar hayatlarında hiç bir şey yapmazlar. Bugün öyle bir şey yapın ki yarın öldüğünüzde arkanızdan sadece aileniz ağlamasın.

Fark ettiniz mi bilmem ama ben hocanın 120+85 sayfalık ödev verdiğini, her sayfada 12 soru olduğunu söyledim. 200x12 = 2400 soru yapıyor.

Hoca bunun için gereken süreyi vermediyse ek süre istersin ve konuları başta salladığın için diyorsun sınava nasıl çalışayım diye bende sallamıştım.
başlarda dün yediğim hurmalar bugün tırmalıyor maalesef 😂 eğitim sistemi saçma eleştirmekte de haklısın ama gene de sınava çalışıp girmek biraz saçma bana göre çünkü sen üni sınavına girerken hepsine mi çalışıcaksın öğrenmek lazım ezberlemek değil eğitim sistemimiz ezbere teşvik ediyor sıkıntı orada. Biz burada ne kadar konuşursak konuşalım boş burada ekmek 1.50'dan 1.75 oluyor kimse bir şey demiyor Amerika da benzin fiyatı 10 cent artıyor adamlar 1 hafta eylem yapıp o zammı geri aldırıyorlar direk toplum bilinci lazım kişide bitmiyor.

Hoca bunun için gereken süreyi vermediyse ek süre istersin ve konuları başta salladığın için diyorsun sınava nasıl çalışayım diye bende sallamıştım.
Başlarda dün yediğim hurmalar bugün tırmalıyor maalesef 😂 eğitim sistemi saçma eleştirmekte de haklısın ama gene de sınava çalışıp girmek biraz saçma bana göre çünkü sen üni sınavına girerken hepsine mi çalışıcaksın öğrenmek lazım ezberlemek değil eğitim sistemimiz ezbere teşvik ediyor sıkıntı orada. Biz burada ne kadar konuşursak konuşalım boş burada ekmek 1.50'dan 1.75 oluyor kimse bir şey demiyor Amerika da benzin fiyatı 10 cent artıyor adamlar 1 hafta eylem yapıp o zammı geri aldırıyorlar direk toplum bilinci lazım kişide bitmiyor.

Bir de Türkiye'deki eğitim sistemi sınava yönelik sadece.

Zamanında şöyle bir reklam vardı "Aç kapat ,aç kapat, aç kapat aman yarrabim bozulmuyor! Bozana kadar açıp kapatacağım!" Bir musluk reklamı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı