Elektronik Ziyoulang K68 Mekanik Kablosuz Klavye 555₺

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
Acaba ilk siparişe özel falan mı? Bende 688 TL çünkü.
Screenshot_20231002_210417_AliExpress.jpg

Güvenilir olması bir şey değiştirmiyor. Aldığım cihazı 1 aydan fazla beklemek can sıkıcı. Alıyorsam kullanmak için alıyorum. 1-2 hafta beklemek kabul edilebilir. 4 hafta? Hayır. Bugün sipariş ver tahmini teslim 31 Ekim diyor. Ki Aliexpress tecrübelerim bana her zaman tahmini teslimat + 1-2 hafta diyor Aliexpress söz konusu olduğunda.

Bu benim fikrim tabii. 1 ay beklemeyi sorun etmiyorsanız, gayet uygun cihaz.

Güvenilir olması bir şey değiştirmiyor. Aldığım cihazı 1 aydan fazla beklemek can sıkıcı. Alıyorsam kullanmak için alıyorum. 1-2 hafta beklemek kabul edilebilir. 4 hafta? Hayır. Bugün sipariş ver tahmini teslim 31 Ekim diyor. Ki Aliexpress tecrübelerim bana her zaman tahmini teslimat + 1-2 hafta diyor Aliexpress söz konusu olduğunda.

Bu benim fikrim tabii. 1 ay beklemeyi sorun etmiyorsanız, gayet uygun cihaz.
29 Mart'ta aldığım bir ürün kontrol ettiğimde bana 12 Nisan'da ulaşmış. Bence biraz abartıyorsunuz.

29 Mart'ta aldığım bir ürün kontrol ettiğimde bana 12 Nisan'da ulaşmış. Bence biraz abartıyorsunuz.
En son 2021'de bir şey satın aldım Aliexpress'ten. Siparişini verdiğim ürünün siparişini verdiğimi bile unutmuştum teslim edildiğinde. Çok önemli bir şey değildi, o yüzden aklıma gelmemişti. Elektronik sigara almıştım. 1.5 aydan fazla sürdüğünü hatırlıyorum. Sonra bir daha bir şey almamaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı