İnceleme Ziyoulang K68 red Switch mekanik klavye incelemesi

Elinize sağlık hocam. Bu klavyeyi pek çok kez gördüm forumda, gerçekten güzel duruyor. Almak istiyorum ama masam küçük biraz. Boyutları tam olarak ne kadar biliyor musunuz?
Ölçtüm şimdi. Yukarıda doğru 10 cm, eni ise 31 cm. Yükseliğinin en kalın yeri 4 cm, en ince yeri 3 cm. Aşağıdan yukarıya doğru yükseliyor bu sayede ek bir yükseltme aparatına ihtiyacınız olmuyor.

Teşekkür ederim, hayırlı olsun size de.

Hem oyun hem kodlama için alınır mı? Şu anki fiyatı 606TL indirim kuponu filan bulabilir miyim?

Hem oyun hem kodlama için alınır mı? Şu anki fiyatı 606TL indirim kuponu filan bulabilir miyim?
Oyun için tabii ki iyi, lakin kodlama konusunda yukarıdaki dostumuzun da dediği gibi daha iyi olacaktır. Ha, ben kodlama yapsaydım yine de kullanırdım çünkü kullanması zevkli ve yazarken zevk aldığın bir klavye ile bir iş yapmak çok daha iyi olur.

Memnun musunuz?

Klavyeyi alınca bilgisayara bağlamak için USB ile Bluetooth tarzı bir şey geliyor mu yoksa ayrı olarak almam mı gerekiyor?

Memnun musunuz?

Klavyeyi alınca bilgisayara bağlamak için USB ile Bluetooth tarzı bir şey geliyor mu yoksa ayrı olarak almam mı gerekiyor?
Şu anlık gayet memnunum. 2.4 GHz aparatı içinde geliyor, tak-kullan şeklinde. Bluetooth için ayrı bir şey almanız gerekli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…