Ziyoulang T60 klavyeyi ve fareyi kaplayan mouse pad önerisi

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bütçe fiyatlara göre değişir. Klavye ve mouse beraber kaplayan, üstü plastik gibi bir mouse pad arıyorum.

Klavye: Ziyoulang t60.

Hocam plastik olanı yok mu?

Plastik mouse pad pek önermem kumaş tarzı bir şey öneririm, plastik mouse pad bu boyutta bulabileceğinizi zannetmiyorum. Plastik mouse pad ile oyun oynmak kötü olur, birincisi plastik elinizi terletir ikincisi plastik mousepadda fareyi kullanmak normal masada mousepadsız mouse kullanmak gibi olur rahatsız eder.

Plastik mouse pad pek önermem kumaş tarzı bir şey öneririm, plastik mouse pad bu boyutta bulabileceğinizi zannetmiyorum. Plastik mouse pad ile oyun oynamak kötü olur, birincisi plastik elinizi terletir ikincisi plastik mousepadda fareyi kullanmak normal masada mousepadsız mouse kullanmak gibi olur rahatsız eder.

Hocam test etmedim ancak zamanında kullanıyordum. Size güvenerek attığınız mouse padi aldım, teşekkürler.

Rica ederim hayırlı olsun. Memnun kalmazsanız Amazon bu tarz iade konularında yardımcı oluyor.
Hocam peki masaya uygun olur mu? Bofigo 120x60 kullanıyorum.

Game-X Xxl 90*40 Cm Oyuncu Mousepad Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol klavyeden memnun musunuz hocam bu arada? Bende dün sipariş ettim gelmesini bekliyorum ☺️
Hocam aslında daha gelmedi, örnek amaçlı söylemiştim ancak kargoda şuan. Kullanan arkadaşlarım önermişti.

@DTB Hocam daha küçük bir mousepad biliyor musunuz? Bunu alacaktım ancak tüm masayı kaplıyor 70x30 modeli. 50x20 önerdiğiniz bir mousepad var mı?

Game-X Xxl 90*40 Cm Oyuncu Mousepad Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol klavyeden memnun musunuz hocam bu arada? Bende dün sipariş ettim gelmesini bekliyorum ☺️
Merhaba hocam çok memnunum yazmayı unuttum. Rehberini de yapıyorum hatta, isterseniz atayım.

@DTB hocam hiç mi önerdiğiniz 50x20 yok? Veya yakın boylarda?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı