Ziyoulang T60 klavyeyi ve fareyi kaplayan mouse pad önerisi

Hocam aslında daha gelmedi, örnek amaçlı söylemiştim ancak kargoda şu an. Kullanan arkadaşlarım önermişti.

@DTB Hocam daha küçük bir mouse pad biliyor musunuz? Bunu alacaktım ancak tüm masayı kaplıyor 70x30 modeli. 50x20 önerdiğiniz bir mouse pad var mı?

Merhaba hocam çok memnunum yazmayı unuttum. Rehberini de yapıyorum hatta, isterseniz atayım.

@DTB hocam hiç mi önerdiğiniz 50x20 yok? Veya yakın boylarda?

O boyutta mouse pad bilmiyorum bu arada klasse mi Game XXL mı aldınız? Memnun musunuz ?

Edti: Ben yanış anlamışım daha almadınız sanırsam,

70x30 olanı var,

Bu tarz bir mouse pad de alabilirsiniz Glorious Large diğer mousepadlarda medium olarak boyuta sahip ama 180TL'ye fena değil küçük bir şey arıyorsanız.

Bu arada bende de Glorious XL var memnunum ben aldığımda ucuzdu bayağı. Tam boy sevmiyorsanız glorious l, xl ve ya extended alabilirsiniz.

Son düzenleme:
70x30 olanı var,

Bu tarz bir mouse pad de alabilirsiniz Glorious Large diğer mousepadlarda medium olarak boyuta sahip ama 180TL'ye fena değil küçük bir şey arıyorsanız.

Bu arada bende de Glorious XL var memnunum ben aldığımda ucuzdu bayağı. Tam boy sevmiyorsanız glorious l, xl ve ya extended alabilirsiniz.
Hocam masayı modlamaya karar verdim, T60 klavye için çok mu büyük olur 70x30?

Hocam masayı modlamaya karar verdim, T60 klavye için çok mu büyük olur 70x30?

Masayı görmediğim için bilemiyorum ama ben olsam büyük 90x40 veya 70x30 mouse pad almam hem aşırı pisleniyor büyük olduğu için daha fazla kirlenmeye meyilli hem de klavyenin altında mouse pad durunca klavyeye hızlı basınca klavye oynuyor gibi geliyor tam istediğim gibi olmuyor. Bir de seyahat yapıyorsunuz mesela bazı masalar küçük vs olabiliyor ben yazlığa gittiğimde battaniye gibi mousepadı masaya koyamam lakin 45x40 bir mousepadı çoğu masaya koyabilirim. Bundan dolayı 45x40 öneririm. 45x40'ın altında olan mousepadlar de bana küçük geliyor dikeyde 40cm gerekli bir yükseklik eğer 40'dan az olursa bazen oyunlarda yukarı doğru fareyi hareket ettirirken mousepadın dışına çıkma durumu oluyor 30cm uzunluğunda olan mousepadlarda böyle. Yatay da minimum 40-45cm öneririm inanılmaz düşük hassasiyet kullansanız bile mousepad yeter.

Tamamdır hocam, sizce Klasse Gear resimli küçük mousepadler iyi midir?

Tamamdır hocam, sizce Klasse Gear resimli küçük mousepadler iyi midir?

Bilmiyorum ama bütçen yetiyorsa klasse dışında başka bir şey alabilirsin ama 200TL'ye kadar klasse iyidir.

Porge, Xrades gibi markalar da var onları da öneriyorlar genelde.

Bilmiyorum ama bütçen yetiyorsa klasse dışında başka bir şey alabilirsin ama 200TL'ye kadar klasse iyidir.

Porge, Xrades gibi markalar da var onları da öneriyorlar genelde.
Hocam bunu okurken Porge'nin düştüğüm, evlenme teklifi edeceğim bir mousepadini gördüm. Normalde küçük halini alacaktım ancak fotoğrafından pek düzgün olduğuna emin olamadım. Bir de hocam benim klavyenin galiba yere yapışan tutacakları yok, çok da farketmiyor yani. Klavyenin modeli T60 Ziyoulang.

Yeni konular

Geri
Yukarı