Zombi istilası olsa ne yapardınız?

Hangisi?

• Kafama sıkardım.

Oy: 39 29,1%
  • Yorumda belirtiniz.

Oy: 95 70,9%

• Oy verenlerin toplamı
    134
Genel olarak Türkiye deli bir ülke olduğundan şehirde bile durulmazdı. Denize gidip kara yapmak sıkıntı gemi benzini eninde sonunda bitecektir ve karaya çıktığında silah gerekecektir ve mühimmat olmadığından sıkıntı yaşarsın. En mantıklı seçim karakol ordugahlardan en az 1 sene uzak durmaktır. Orada salgından her ne kadar korunmaya çalışılsada yarım kalınır ve içten çöküş yaşar yaşama ihtimali olsa da riske değmez ama şehirden ve ilçeden uzak köy dağlık alan olması daha iyi o yeter nedeni köyde fazlasıyla balta bulunur kışın ağaç keser köylüler çünkü ve genelde en azından köyde en az 2-3 evde pompalı ve türevi silah bulunur. Köy evleri bahçelidir meyve sebze yetiştiriciliğiyle en azından 1 ay garanti rahat edersin o evde en azından 1-2 ayda yetecek erzak bulunur. Bu sayede uzun süreli sıkıntı yaşanmaz şimdi genelde şehir yerleşkeleri acayip yağmalanmış olacaktır o yüzden şehre bir daha gitmek dediğim gibi en azından 1-2 yıl beklemek en matıklı seçim demiştim ama ben yine de gitmem genel olarak ilçelere gitmek daha iyi olur erzak arayışında ilçede marketler gitse bile evler var ve orada çeteleşme daha düşük olur şehirlere göre o yüzden orlara gidilebilir.

Zombilerin türüne bağlı. World War Z filmindeki gibi koşuyorlarsa kafama sıkarım. Normal yavaş yürüyorlarsa bir elimde balta bir elimde pompalı mühimmat ve yemek depolayip deniz kenarı bir ev bulup keyfime bakarım.

Geri
Yukarı