Zombi istilası olsa ne yapardınız?

Öncelik kendime ana bir yakın dövüş silahı seçerdim balta bulmayı tercih ettiğim silahlardan ancak kullanacağım silah kesinlikle bıçak gibi kısa saplı olmazdı daha öncesinde hazırladığım çevremde araştırarak karar verdiğim mekanlar var hem güvenli hem de içerde gerekli neredeyse her şey var bunlardan ilki yakınımdaki bir lise duvarlar yüksek ancak duvarın yüksek olmasının sebebi okulun çukurda olması yani duvarı aşan zombi metrelerce yüksekten aşağı düşmek zorunda kalacak yeri hallettik artık malzeme arayışı bunun içinde çevremden başlayarak giderek genişleyen bir alan içerisinde yemek arayışı yapardım hayatta kalan insanlara görev dağılımı yapardım kesinlikle içeriye girilmeden önce kim olursa olsun tamamen üstünü arayıp yara var mı yok mu diye kontrol ederdim eğer zombiler yavaş ise çok fazla sıkıntı çıkarmaz zaten eğer evrimleşmiş zombiler var ise mutlaka yanımda içerisinde benzin bulunan bir şişe taşırdım ki gerektiğinde ateşten bir duvar oluştura bileyim ayrıca kurmalı oyuncakta taşırdım ki dikkat dağıta bileyim mutlaka yakın dövüş silahı olarak bulabilirsem tırpan kullanırdım çünkü oldukça fazla zombiyi tek seferde indirmek için ideal daha da yazardım da üşendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı