Zonguldak'ta okullar yarın tatil edildi

Umarım aynı senaryo yaşanmaz. 5 Şubat akşamı birçok ilde okullar tatil edildi, öğrenciler sevindi. Ama ertesi gün facia yaşandı...

Umarım aynı senaryo yaşanmaz. 5 Şubat akşamı birçok ilde okullar tatil edildi, öğrenciler sevindi. Ama ertesi gün facia yaşandı...
Aman hocam. Gerekirse hiç tatil olmasın. Bir daha yaşanmasın öyle kötü günler😶

Kış geldiğine göre sivrisineklerden kurtulduk sivrisinekler şu an böyle üzgün;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sırada İzmir'deki sivrisinekler:

mosqmeme.png

Daha dün gece birini öldürmek için 2 saat uğraştım... Sivrisinek en son ağır yaralıydı ama hâlâ ölmemiş olabilir, boynumdaki 3 şişliğin sayısı artarsa başaramamışım demektir. Bunlar biraz daha evrimleşirse Dünyalar Savaşı filmindeki uzaylı tripodları gibi kan emmeye başlayacaklar.

Bu sırada İzmir'deki sivrisinekler:

Eki Görüntüle 2023276

Daha dün gece birini öldürmek için 2 saat uğraştım... Sivrisinek en son ağır yaralıydı ama hâlâ ölmemiş olabilir, boynumdaki 3 şişliğin sayısı artarsa başaramamışım demektir. Bunlar biraz daha evrimleşirse Dünyalar Savaşı filmindeki uzaylı tripodları gibi kan emmeye başlayacaklar.
Vallahi hocam felaket türüyorlar bizim bu belediye de işini yapmadığı için telefonda bir fırça çektim sonra sabah sivrisinek araçı geldi fakat nafile bir camı açalım temiz hava alalım dedik ama almaz olaydık gene damladı gece sesini duymadım ama sabah uyanınca bir tatlı kaşıntı gene ısırmış kan emici cani belediyeyi gene bugün arayıp bir fırça daha çektim bakalım neler olacak bugün camı filan açmayacağız artık gidene kadar zaten yağmur soğuk hava derken kaçıp giderler hocam ama bu yaz serüveninde felaket ölümlerle sonuçlandı bilgisayar odasında 3 4 tanesini öldürdüm lavaboda 3 4 daha öldürdüm ben savaş verdikçe onlar haçlı seferi gibi daha çok üstüme geliyor neyse ki bu kış onları uzaklaştırmaya yetecek.

Tatilin ufak bir payla benimle ilgisi olabilir övünmek veya ego olsun diye söylemiyorum :D

Geri
Yukarı