Çözüldü Zoom özel sohbeti host görebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T-Bad

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Ben göremiyor diye biliyorum, ki olması gereken de bu. Arkadaşlarla malum canımız sıkıldığı için özel sohbet kısmından bazı hanımefendiler hakkına konuşuyorduk. Fakat hoca bir süreliğine duraksadı. Lütfen herkes dersle ilgilensin dedikten sonra gülerek " sınıfımızda erkekler çok tehlikeli, hepsi birbirinden çapkın" örneğini verdi. Ya biz paranoyak olduk ya büyük bir tesadüf söz konusu. Ayrıca 4 kişiden herkes mesajları "everyone" ya da host olan kişiye atmadığından emin.

Umarım göremiyorlardır. Yoksa ben bittim 😁.
Görülmüyor sanırım ama eğer görülüyor olsaydı hoca artık Barbara Palvin ve benzeri Victoria Secret mankenleri hakkındaki yorumları biliyor olacaktı.

Ben göremiyor diye biliyorum, ki olması gereken de bu. Arkadaşlarla malum canımız sıkıldığı için özel sohbet kısmından bazı hanımefendiler hakkına konuşuyorduk. Fakat hoca bir süreliğine duraksadı. Lütfen herkes dersle ilgilensin dedikten sonra gülerek " sınıfımızda erkekler çok tehlikeli, hepsi birbirinden çapkın" örneğini verdi. Ya biz paranoyak olduk ya büyük bir tesadüf söz konusu. Ayrıca 4 kişiden herkes mesajları "everyone" ya da host olan kişiye atmadığından emin.
Hocaya küfür etmek gibi size tepki göstereceği şeyler yazın, o zaman anlarsınız. :)

Beyler görmüyor, denedim kız arkadaşımla görmüyor :D.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı