Zorbalığa uğruyorum

efeuzn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir çocuk tarafından benden güçlü olması ve çevresi sevenleri olduğu için bana akran zorbalığı uğrayan biri var beni gördüğünde yumruk atar dün hastalanmistim hafif öğle arası sınıfıma girdim bana 5 TL en var mı diye sordu yok dedim eğer varsa hepsini alırım dedi yanıma geldi bana zorbalık yapmaya başladı yapma dedim çevredeki çocuklarda seyirci kaldı bu duruma sıranın üstüne çöp kovası koydular tekme atmaya çalıştılar sonra dayanamayıp sınıfta ağladım sonra dalga gecer gibi konuştu dalga geciyorsun hala dedim dalga denizde olur dedi bende anneme anlattım öğretmenimi aramak istedigini söyledi sizce yaptığım doğru mu? Bu zorba davranışlara daha sonra devam eder mi ? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim sınıf değişikliği çözüm mü?

Merhaba bir çocuk tarafından benden güçlü olması ve çevresi sevenleri olduğu için bana akran zorbalığı uğrayan biri var beni gördüğünde yumruk atar dün hastalanmistim hafif öğle arası sınıfıma girdim bana 5 TL en var mı diye sordu yok dedim eğer varsa hepsini alırım dedi yanıma geldi bana zorbalık yapmaya başladı yapma dedim çevredeki çocuklarda seyirci kaldı bu duruma sıranın üstüne çöp kovası koydular tekme atmaya çalıştılar sonra dayanamayıp sınıfta ağladım sonra dalga gecer gibi konuştu dalga geciyorsun hala dedim dalga denizde olur dedi bende anneme anlattım öğretmenimi aramak istedigini söyledi sizce yaptığım doğru mu? Bu zorba davranışlara daha sonra devam eder mi? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim sınıf değişikliği çözüm mü?

Vurduğu yerlerde iz, morluk vb çıktıysa darp raporu alıp dava açın sürünsün köpek

anlattım öğretmenimi aramak istedigini söyledi sizce yaptığım doğru mu? Bu zorba davranışlara daha sonra devam eder mi ? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim sınıf değişikliği çözüm mü?
Annen en doğrusunu yapmış, bence okul değiştirin eğer çevre okullar daha kötü değilse.

Merhaba bir çocuk tarafından benden güçlü olması ve çevresi sevenleri olduğu için bana akran zorbalığı uğrayan biri var beni gördüğünde yumruk atar dün hastalanmistim hafif öğle arası sınıfıma girdim bana 5 TL en var mı diye sordu yok dedim eğer varsa hepsini alırım dedi yanıma geldi bana zorbalık yapmaya başladı yapma dedim çevredeki çocuklarda seyirci kaldı bu duruma sıranın üstüne çöp kovası koydular tekme atmaya çalıştılar sonra dayanamayıp sınıfta ağladım sonra dalga gecer gibi konuştu dalga geciyorsun hala dedim dalga denizde olur dedi bende anneme anlattım öğretmenimi aramak istedigini söyledi sizce yaptığım doğru mu? Bu zorba davranışlara daha sonra devam eder mi ? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim sınıf değişikliği çözüm mü?
Çocukla kavga etmek yerine bir büyüğüne şikayet etmek çok daha mantıklı, bir an önce okuldan attırman dileğiyle.

Geri
Yukarı