Zorbalığa uğruyorum

Eğer devam ederse ve zorbalık yaptığına dair bir kanıt varsa ve fiziksel şiddet uyguluyorsa mahkemeye verebilirsiniz. Sınıfta kamera yoksada bir öğretmeni yada kat görevlisini şahit yapabilirsiniz.
Sessiz biriyimdir içine kapanık yani o çocukla aram hiç kötü yapmamaya calisti
Eğer devam ederse ve zorbalık yaptığına dair bir kanıt varsa ve fiziksel şiddet uyguluyorsa mahkemeye verebilirsiniz. Sınıfta kamera yoksada bir öğretmeni yada kat görevlisini şahit yapabilirsiniz.Böyle bir rezalet olmaz ya sinirlerim bozuldu bu kadarıda fazla dediğim gibi bir şahit bulup mahkemeye verin hem burada hem de öbür tarafta cezasını çeksin pislik.
Aslında şahit var bir samimi olduğum sınıftan biri ama o korkup şahitlik yapmaz diye korkuyorum

Zorbaya zorbalıkla mı karşı çıkıcak? Şiddete mecbur kalınmadıkça kullanmaya gerek yok. Şikayet etmesi en doğrusu.
Evet dostum bir kisi sana zorbalik yapiyorsa karsilik verirsin. Anneme felan soyledim diyince ortaokul sandim. Benim tavsiyem hak ettiklerini vermesi.

Evet dostum bir kisi sana zorbalik yapiyorsa karsilik verirsin. Anneme felan soyledim diyince ortaokul sandim. Benim tavsiyem hak ettiklerini vermesi.
Çevrem yok cocugun çevresi var ayrıca sınıfta çok seveni var ve çocuk benden güçlü kavga olsa ben haksız çıkarım her fırsatta çünkü sınıftaki erkekler seyirci kaldı bu duruma haklısın.sende ama bazı şeyleri düşünmek lazım

Çevrem yok cocugun çevresi var ayrıca sınıfta çok seveni var ve çocuk benden güçlü kavga olsa ben haksız çıkarım her fırsatta çünkü sınıftaki erkekler seyirci kaldı bu duruma haklısın.sende ama bazı şeyleri düşünmek lazım
Ozel okulda okuyormussunuz ozelde okuyan biri max ne kadar kavga edebilir ki. En kotu dayak yiyin ama kendinizi ezdirmeyin.

Bir tanıdığımız oğlunu özel okula gönderiyor. Bu çocuk ta serviste zorbalığa uğruyor. Lisede okuyan bir kız senin evin yüzünden servis yolu uzatıp dolaşıyor şeklinde hep sözlü taciz yapıyormuş çocuğa. Kız büyük. Çocuk küçük.

Bir gün servis çocuğu almaya gelmemiş. Annesi olanları öğrenmiş. Okula gitti kıyameti kopardı. Sinirinden kimse tutamamış. Müdürün yanından servis şoförünü aramış annesi. Şoför telefondan handsfree özelliğini açmış. Kız da servisteymiş o anda. Çocuğun annesi ile servis şoförünün konuşmasını duymuş. Konuşmanın arasına girmiş ve evden babamın silahını alıp öyle gelirim okula demiş.

Annesi şimdi o kızın babası ile görüşecek. Çocuğun babası bir iş için yurt dışında.

Zorbalar bitmiyor.

Geri
Yukarı