Zorunlu izolasyonda olmama rağmen yok yazılıyorum

Ben bu linkten çıkartmıştım ancak çeşitli bilgileri göstermem gerektiği için anlatamam ancak bu site nasıl yapıldığını anlatıyor eğer yapamazsanız tekrar sormaktan çekinmeyin bir PDF belgesi veriyor bu belgeyi çıkartıp izolasyonunuz bitince müdür yardımcısına verdiğinizde kabul ediyorlar zaten zaman falan hepsi yazıyor. Daha farklı yöntemler de var.
Teşekkür ederim. Çıkartmayı deniyorum.
Ben bu linkten çıkartmıştım ancak çeşitli bilgileri göstermem gerektiği için anlatamam ancak bu site nasıl yapıldığını anlatıyor eğer yapamazsanız tekrar sormaktan çekinmeyin bir PDF belgesi veriyor bu belgeyi çıkartıp izolasyonunuz bitince müdür yardımcısına verdiğinizde kabul ediyorlar zaten zaman falan hepsi yazıyor. Daha farklı yöntemler de var.
Benim test sonucum negatif. O yüzden anneminkini mi çıkartmam gerekiyor?

Okula gittiğim zaman müdür yardımcısına söyleyince silecekler mi?
Belge ibraz etmeniz durumunda silmek mecburiyetindeler. Müdür yardımcıları karantinada olsanız bile belge ibraz etmenizi isterler, onlar da haklılar. İşi resmiyete dökmek gerekmekte.

Ben de aynı durumu yaşıyorum. COVID sonucumun pozitif olduğunu bildirmeme rağmen 2 gün yok yazılmışım. Ona da şükür.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi belge çıkarttırıp sildirin. Silmek zorundalar.

Geri
Yukarı