Zorunlu izolasyonda olmama rağmen yok yazılıyorum

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, babam ve annem pozitif çıktığı için karantinadayım. Sınıf öğretmenine mesaj yazdım ve ona HES uygulaması zorunlu izolasyon kısmının resmini attım. O da "tamam yarın müdür yardımcısı ile konuşuruz, geçmiş olsun." yazdı. Bende şu an e-okula baktım ama yok yazılmışım. Okula gittiğim zaman müdür yardımcısına söyleyince silecekler mi? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Bir de sınavlarım 1 Kasım'da başlayacak sanırım onun da telafi sınavını yapacaklar. 10. sınıfım.

Silmek zorundalar. Gerekirse ailen dilekçe verir ve silerler.

Bende şu an e-okula baktım ama yok yazılmışım.

-E-nabızdan bir evrak çıkarıp izolasyonun bitince müdür yardımcısına verdiğinde özürlü devamsızlığa çeviriyorlar. 20 gün özürlü devamsızlık süreni saymıyorlar 20 günden fazla devamsızlık yapmıştı ve özürlü sayılmıştı bizim okuldan biri.

Söyleyince silecekler mi?

-Belgeyi kendileri de çıkartıyor diye biliyorum ancak ben kendim çıkarmıştım.

-Benim de annem hasta olmuştu ve izolasyonda kalmıştım oradan biliyorum ayrıca da kendim de şu an hastayım yine o evrağı verince düzelteceklerini düşünüyorum.

-E-nabızdan bir evrak çıkarıp izolasyonun bitince müdür yardımcısına verdiğinde özürlü devamsızlığa çeviriyorlar. 20 gün özürlü devamsızlık süreni saymıyorlar 20 günden fazla devamsızlık yapmıştı ve özürlü sayılmıştı bizim okuldan biri.

-Belgeyi kendileri de çıkartıyor diye biliyorum ancak ben kendim çıkarmıştım.

-Benim de annem hasta olmuştu ve izolasyonda kalmıştım oradan biliyorum ayrıca da kendim de şu an hastayım yine o evrağı verince düzelteceklerini düşünüyorum.
E-nabız üzerinde belge nereden çıkartılıyor. Kaç gündür arıyorum ama bulamadım.

Ben bu linkten çıkartmıştım ancak çeşitli bilgileri göstermem gerektiği için anlatamam ancak bu site nasıl yapıldığını anlatıyor eğer yapamazsanız tekrar sormaktan çekinmeyin bir PDF belgesi veriyor bu belgeyi çıkartıp izolasyonunuz bitince müdür yardımcısına verdiğinizde kabul ediyorlar zaten zaman falan hepsi yazıyor. Daha farklı yöntemler de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı